Już w najbliższą sobotę i niedzielę w Hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie odbędą się dni otwarte. Wyszukane jachty, samochody BMW, a także możliwość obejrzenia wyjątkowych wnętrz hotelu czy koncert szantowy to tylko część z atrakcji, które będą czekały na gości w ten weekend.

 

Zorganizowaliśmy dni otwarte po to, by przybliżyć wszystkim chętnym nowe miejsce w Mikołajkach, jeszcze przed naszym pierwszym sezonem – tłumaczy Ireneusz Czerski, dyrektor Hotelu Mikołajki. –  Ciekawa historia tego miejsca, a także możliwości, które stwarza to główne wyznaczniki atrakcji dla naszych gości w tym czasie – dodaje.  

Dni otwarte w Hotelu Mikołajki rozpoczną się w sobotę około godziny 12:00. To wtedy goście będą mogli obejrzeć jachty Dalphia Yachts, samochody BMW, a także sam hotel. Następnie wystąpi pierwszy z zaproszonych gości – Wojciech Kuczkowski, autor książek o Wielkich Jeziorach Mazurskich, który opowie historię Ptasiej Wyspy i okolic. Dokładnie o godzinie 17:00 oficjalnie otwarta zostanie przystań i Akademia Żeglarska przy hotelu. Wieczorem natomiast odbywał się będzie koncert szantowy, w trakcie którego wystąpi Marta Śliwa. Z kolei w niedzielne przedpołudnie chętni będą mogli skorzystać z luksusowych jachtów i samochodów BMW.

Dni otwarte umożliwią także poznanie oferty hotelu, jak również rozmowę z osobami odpowiedzialnymi za organizację imprez i spotkań. Obiekt został otwarty we wrześniu ubiegłego roku, co sprawia, że ciągle wzbudza zainteresowanie i ciekawość zarówno mieszkańców, jak i turystów.