Nasz Festiwal Jesiennych Promocji spotkał się z tak dobrym odbiorem, że postanowiliśmy wystartować z jego drugą odsłoną! A w niej kolejne 10 000 biletów w promocyjnych cenach! Sześć dni pełnych okazji na niezapomniane podróże w Polsce za zaledwie 5, 7 lub 9 złotych. Wszystko w zależności od tego, w jak daleką podróż chcesz się z nami wybrać

 

Pokonanie, naszym czerwonym autokarem, trasy do 100 km, wyniesie Cię zaledwie 5 złotych. Za bilet na trasie od 101 do 300 km, zapłacisz jedynie 7 złotych. Natomiast długie podróże, przekraczające 300 km wiążą się z kosztem raptem 9 złotych. Do podanych cen musisz oczywiście doliczyć 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

 

Pierwszym z miast, do których zawita nasz Festiwal Jesiennych Promocji 2 jest Wrocław! Kupując bilety na podróże między 9 a 19 października, skorzystaj ze specjalnego promo kodu: WRO7C5, który obniży cenę Twojej podróży do:

 

-5 zł – na podróże z/do Opola / Leszna

-7 zł – na podróże z/do Katowic / Poznania

-9 zł – na podróże z/do Warszawy / Rzeszowa / Zakopanego / Gdańska / Bydgoszczy

 

Czas na rezerwację podróży masz do 15 października, jednak nie zwlekaj – pula biletów objętych promocją jest ograniczona, a chętnych na podróże do Wrocławia z pewnością nie brakuje.