Do grona dostawców w Stowarzyszeniu Branży Eventowej dołączyła drukarnia ASAP.  Firmę tworzy  zespół ludzi pracujących z pasją, zaangażowaniem, a przede wszystkim z kilkuletniemu doświadczeniem na rynku.  Ofertę kierują zarówno do klientów korporacyjnych jak również do Klienta indywidualnego. Drukują bez względu na wysokość nakładu! 

 

Jakość pracy oparta jest na nowoczesnej technologii a także na zaawansowanych procedurach kontroli dzięki czemu przekazują klientom produkt perfekcyjny. ASAP jest drukarnią oferującą szeroki zakres produktów drukarskich, lecz również cechuje ich oferta wybiegająca poza standardowe produkty. Jako drukarnia w sposób ciągły udoskonalają  ofertę produktów jak i usług ukierunkowanych na obsługę konferencji oraz eventów ale co nie mniej ważne cięgle starają się „szkolić” klientów jak unikać problemów podczas produkcji zleconych materiałów – prawidłowy dobór materiałów, przygotowanie plików ale i bezpiecznych terminów na wykonanie zleceń.

 

Drukarnię w Stowarzyszeniu Branży Eventowej reprezentować będzie Grzegorz Łopata, który związany jest z branżą poligrafii od 2013 roku – początkowo jako account manager w agencji reklamowej, aż w końcu obejmując stanowisko Head of Production. W 2016 roku na bazie doświadczeń z agencji powstał koncept drukarni ASAP – drukarni która specyfikację pracy dla klientów z branży Eventowej i konferencyjnej rozumie bez słów. Promuje koncepcję komplementarności usług dla klienta, dzięki czemu może się on skupić na tym co dla niego jest najważniejsze – realizacji wydarzenia na najwyższym możliwym poziomie. 

 

W stowarzyszeniu Branży Eventowej jest już 22 dostawców. Wśród nich są firmy techniczne, nagłośnieniowe, cateringowe, filmowe, szkoleniowe.  Od lutego 2019 roku dołącza również pierwsza drukarnia dbająca o wszystkie wydruki profesjonalnych eventów.