Premium Yachting wprowadza kolejną nowość do swojej oferty. Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet, od początku marca w naszej ofercie na stałe znajdą się vouchery prezentowe, które umożliwią dopasowanie warunków rejsu do własnych potrzeb oraz możliwości.

Vouchery prezentowe to nowość w ofercie Premium Yachting. W ramach voucherów, będą Państwo mogli zorganizować rejsy całodniowe oraz kilkugodzinne. Co więcej, istnieje możliwość przygotowania dodatkowych atrakcji, a także dobrania dodatkowych godzin.
 
Wydrukowane vouchery prezentowe zostaną wysłane bezpośrednio do Państwa! Każdy z nich gwarantuje całodniowy lub kilkugodzinny rejs po wodach Zatoki Gdańskiej wraz z flotą Premium Yachting. Ponadto, umożliwia wypłynięcie z dowolnego portu Zatoki Gdańskiej oraz gwarantuje instruktaż żeglarski pozwalający prowadzić jacht! W ramach rejsu przewidziany jest specjalny prezent od załogi Premium Yachting – butelka dobrego szampana. Dodatkową atrakcję stanowi fakt, że z okazji Dnia Kobiet, wszystkim korzystającym z naszych usług Paniom udzielimy rabatu w wysokości 10%!
 
Szczegółowa oferta dostępna jest pod poniższym linkiem:  
http://www.premiumyachting.pl/voucher-promocyjny/

Z żeglarskim pozdrowieniem,

Załoga Premium Yachting