Linia easyJet ogłosiła podpisanie umowy partnerskiej z globalną siecią BCD Travel, poszerzając w ten sposób ofertę adresowaną do osób podróżujących służbowo po Europie. Nowe partnerstwo zapewni easyJet dostęp do szerokiej bazy klientów korporacyjnych partnera, a BCD Travel będzie mogło rozbudować swoją ofertę o najbardziej atrakcyjne usługi easyJet. 

 

 “Niezmiernie cieszymy się z podpisania umowy partnerskiej z BCD Travel na całą Europę. Jest to kolejny dowód na to jak duży postęp zrobiła easyJet w ciągu ostatnich kilku lat i jak intensywnie rozwijamy wachlarz usług adresowanych to osób podróżujących służbowo. Cieszymy się, że będziemy mogli gościć klientów BCD Travel na pokładach naszych samolotów.”

“Ta współpraca to kolejny wyjątkowy moment dla easyJet w 2014 roku. Dopiero co udało nam się zdobyć tytuł najlepszej linii krótkodystansowej podczas tegorocznej gali Business Travel Awards.” – powiedział Toby Joseph, dyrektor sprzedaży easyJet na Europę

Działająca w ponad 97. krajach na świecie, firma BCD Travel zatrudnia 11 000 kreatywnych, zaangażowanych i doświadczonych pracowników, którzy pomagają klientom korporacyjnym jak najbardziej zoptymalizować podróże służbowe. 

TMC oferuje pełną gamę rozwiązań opracowanych na potrzeby kadry kierowniczej, menadżerskiej i wszystkich osób podróżujących służbowo. 

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować naszym klientom korporacyjnym usługi easyJet i pomóc naszemu nowemu partnerowi zwiększyć dotarcie do podróżujących za pomocą naszego serwisu. Sądzimy, że popyt na podróże służbowe to dla easyJet doskonała okazja do poszerzenia portfolio usług, a dla samych podróżujących nasza współpraca będzie oferowała konkurencyjne warunki przewozu w całej Europie”

– skomentował Thomas Stöckel, wiceprezes ds. relacji z dostawcami BCD.

W zeszłym roku przewoźnik wprowadził do swojej oferty taryfę Inclusive Fare skierowaną do osób podróżujących służbowo jak i pośredników rezerwujących loty w systemie GDS i poszukujących prostych, jednoetapowych transakcji.

W ramach taryfy, rezerwujący mogą łatwo i szybko wybrać rezerwację bagażu i miejsce w samolocie.

easyJet to europejski lider sieci połączeń w ruchu lotniczym. Swoją pozycję zawdzięcza przewadze na 100 najbardziej popularnych trasach i 50 największych lotniskach w Europie. easyJet przewozi rocznie ponad 61 milionów pasażerów, w tym 10 milionów z nich, korzysta z usług linii podczas podróży służbowych. easyJet lata na ponad 630 trasach pomiędzy ponad 130 lotniskami w 30 krajach i zarządza flotą 217 samolotów.

 

o easyJet

easyJet to europejski lider sieci połączeń w ruchu lotniczym. Swoją pozycję zawdzięcza przewadze na 100 najbardziej popularnych trasach i 50 największych lotniskach w Europie. easyJet lata na ponad 630 trasach pomiędzy ponad 130 lotniskami w 30 krajach. Samoloty easyJet startują z lotnisk, do których 300 milionów Europejczyków może dojechać w ciągu zaledwie godziny. To najlepszy wynik spośród wszystkich linii lotniczych. 

Więcej informacji na www.easyJet.com oraz easyJet Polska na Facebooku.