Od 1 lutego bilety InterRail z 15% rabatem promują wakacyjne przejazdy koleją po Europie (zlecone)

Od 1 lutego do 31 marca podróżujący na podstawie InterRail Pass mogą – przy zwiedzaniu Europy koleją – skorzystać z obniżonych cen tych biletów. Rabat w wysokości 15% na wszystkie bilety InterRail Global Pass uprawniające do podróży po całej Europie oferuje znakomitą jakość w stosunku do ceny i jest dostępny dla wszystkich grup wiekowych. Z promocyjnych biletów można korzystać do połowy czerwca.

Bilet InterRail Global Pass umożliwia podróżowanie w 30 europejskich krajach, od Skandynawii po Turcję, i ważny jest w zależności od wybranej opcji od 5 dni do miesiąca. Umożliwia to posiadaczowi biletu dowolny wybór, a nawet zmianę planu podróży w dowolnym jej momencie.

Od wprowadzenia oferty InterRail w 1972 r. podróże z wykorzystaniem tych biletów stały się popularnym wyborem wśród młodych ludzi do 26 lat. W ostatnich latach wakacyjne podróże kolejowe z biletami InterRail spotkały się również z przychylnością rodzin i starszych osób – oferta ta jest dostępna dla każdego niezależnie od wieku. Zarówno seniorzy, jak i młodzież mogą skorzystać ze specjalnej taryfy, uzyskując aż do 40% rabatu od pełnej ceny biletu InterRail.

Wraz z rosnącą popularnością podróży na podstawie tych biletów, zyski wygenerowane przez InterRail Global Pass w 2013 roku wzrosły o 7,6% w porównaniu z 2012 rokiem. W tym samym roku całkowita liczba pasażerów podróżujących z biletami InterRail wyniosła ponad 220 000.

Przy pomocy tej wiosennej oferty, InterRail planuje pobudzić sprzedaż popularnych biletów Global Pass oraz przekonać społeczeństwo, że podróżowanie z InterRail Pass to wyjątkowy i przyjazny dla środowiska sposób na poznawanie Europy. „Podróżowanie poza sezonem gwarantuje lepsze wrażenia, gdyż atrakcje turystyczne nie są oblegane przez tłumy, a ceny są niższe” – twierdzi Silvia Goerlach, Marketing Manager. Oprócz oferty InterRail Pass, klienci mają do dyspozycji aplikację Rail Planner Offline App, pozwalającą na dostęp do istotnych informacji dotyczących wraz z rozkładów jazdy pociągów, a także dodatkowych rabatów i udogodnień przysługujących posiadaczowi biletu. Darmowa aplikacja Rail Planner Offline App dostępna jest do ściągnięcia na smartfony z systemem iOS oraz Android.

Bilety InterRail Pass dostępne są do nabycia za pośrednictwem lokalnych europejskich linii kolei oraz na: http://www.interrail.eu.

Więcej informacji o ofercie InterRail oraz możliwych miejscach nabycia biletów można znaleźć na stronie: http://www.eurailgroup.org.