W dniach 25–28 lutego w Centrum Targów w Stambule odbędą się targi Eurasia Moto Bike Expo organizowane przy udziale klubów i stowarzyszeń motocyklowych oraz rowerowych.


Raj dla miłośników dwóch kółek

Targi odbędą się już po raz ósmy. W ramach wydarzenia zaprezentowane zostaną motocykle, rowery oraz akcesoria takie jak kaski, rękawice, specjalistyczne ubrania, okulary, buty, opony. Na wystawie można podziwiać również specjalnie przebudowane modele maszyn, które są oczkiem w głowie właścicieli. Impreza w Stambule to również świetna okazja do pozyskania partnerów handlowych. W ostatnim czasie targi gościły 215 wystawców, którzy mieli do dyspozycji 20.000 metrów powierzchni. W imprezie wzięło udział ponad 112.000 odwiedzających z Turcji i sąsiednich regionów: Południowo–Wschodniej Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, Rosji i Azji Środkowej. 

Trochę adrenaliny

Organizatorzy zadbają również o ciekawe konkursy i efektowne pokazy, które co roku przyciągają rzesze miłośników pojazdów jednośladowych. Na targach zawsze można spotkać przedstawicieli najważniejszych marek, odbywają się interesujące premiery nowych modeli pojazdów, panele dyskusyjne, warsztaty, szkolenia i widowiskowe pokazy.