Kolacja Charytatywna 28 lutego 2016, niedziela godzina 18.00.


Specjalnie dla Was ugotują znani kucharze z całej Polski, m.in.Grzegorz Łapanowski, Anna Starmach, Tomasz Purol, Michał Kuter, Paweł Oszczyk, Paweł Mieszała, Tomasz Deker oraz pomysłodawca i ambasador akcji Tomasz Jakubiak, a wszystko z myślą o porzuconych i osieroconych dzieciach.

 

„To będzie prawdziwe Kulinarne Opole! Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było, a najważniejsze, że to wszystko specjalnie dla dzieci.” – mówi Anna Starmach, Krytyk Kulinarny i Ambasadorka SOS.

 

Podczas tego wyjątkowego wieczoru zapewnimy Państwu w ramach biletu 5 dań degustacyjnych, będziecie Państwo mogli bliżej poznać gotujących dla Was szefów kuchni, do stołu zaprowadzi Was Paweł Gruba, manager sali z „Hell’s Kitchen”. Specjalnie dla Was zaśpiewa Ambasadorka SOS Natalia Kukulska, a podopieczni SOS wystawią przedstawienie pt: „Czerwony kapturek”. Wydarzenie poprowadzi Paweł Loroch, założyciel jedynego radia kulinarnego w Polsce. Zwieńczeniem kolacji będzie aukcja, podczas której do zdobycia będą cenne przedmioty.

Celem Kolacji Charytatywnej jest zebranie funduszy na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych oraz promocja akcji: Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz. Dodatkowo, Tomasz Jakubiak poprzez cykliczną organizację tego wydarzenia będzie zachęcał branżę gastronomiczną do udziału w tego typu przedsięwzięciach i niesienia pomocy potrzebującym dzieciom.

To będzie wieczór pełen kulinarnych przebojów oraz innych niezapomnianych atrakcji. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany podopiecznym SOS Wiosek Dziecięcych.

Pierwsza edycja Kolacji Charytatywnej odbędzie się w niedzielę 28 lutego o godzinie 18.00 w Hotelu Marriott.

Wszystkie zaangażowane w organizację firmy i osoby działają pro bono na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych. Bilety dostępne są na stronie ebilet.pl w cenie 200 zł. Jeden bilet upoważnia do udziału w Kolacji Charytatywnej jedną osobę.

Kup Bilet: https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=19702

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Obecnie ma 1250 podopiecznych i prowadzi:

  • 4 SOS Wioski Dziecięce w Biłgoraju, Kraśniku, Siedlcach i Karlinie
  • 3 Młodzieżowe Wspólnoty Mieszkaniowe w Kraśniku, Siedlcach i Koszalinie oraz Dom Młodzieży w Lublinie
  • 3 Rodzinne Domy Czasowego Pobytu – dwa w Biłgoraju i jeden w Ustroniu
  • 11 Programów Umacniania Rodziny w Lublinie oraz gminach Karlino, Biłgoraj i Skórzec.


Stowarzyszenie jest częścią międzynarodowej organizacji SOS-Kinderdorf International, obecnej w 133 krajach na całym świecie. Więcej informacjiwww.wioskisos.org

Parterem strategicznym SOS Wiosek Dziecięcych jest firma Kaufland, która wspiera wydarzenie ofiarując produkty spożywcze do przygotowania dań na kolację.