W dniach 16-20 września br. przebywać będzie w Warszawie delegacja biznesu z Palestyny.  W dniu 17 września (środa) w Krajowej Izbie Gospodarczej (Warszawa, ul. Trębacka 4; sala 30) odbędzie się forum biznesu Polska – Palestyna z udziałem przedstawicieli MSZ, MG, PAIIZ oraz Ambasady Palestyny w Polsce. W drugiej części forum odbędą się indywidualne spotkania partnerów polskich i palestyńskich.

W ocenie Przedstawicielstwa RP w Ramallah oraz Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Tel Awiwie potencjał tamtejszego rynku w wielu dziedzinach gospodarki jest olbrzymi. Planowana odbudowa stwarza olbrzymi rynek dla inwestycji w budownictwie oraz produktów budowlanych i wykończeniowych, w tym mebli, oświetlenia, itp. Palestyńscy biznesmeni zainteresowani są także produktami przemysłu farmaceutycznego, rolno-spożywczego, tekstylno-odzieżowego oraz rozwijaniem współpracy w zakresie turystyki. Polskie produkty mają opinię produktów o bardzo dobrej jakości przy przystępnych cenach.

Wśród członków delegacji będą też przedstawiciele Palestyńskiej Federacji Stowarzyszeń Biznesu, nowo powstałej Palestyńsko-Polskiej Izby Gospodarczej, a także firm consultingowych.

KIG zaprasza członków PIT do udziału w spotkaniu. Chęć udziału prosimy zgłosić za pomocą przygotowanego formularza. Więcej informacji tutaj

Nadawcą maila jest:
Polska Izba Turystyki, ul. Krakowskie Przedmieście 64/7, 00-322 Warszawa, tel./fax: 22 8265536
e-mail: //poczta.home.pl/mail/write?to=biuro@pit.org.pl„>biuro@pit.org.pl, www.pit.org.pl