5 marca odbędzie się Forum Wyjazdów Językowych. To wydarzenie przeznaczone dla osób, które planują naukę języków obcych za granicą. Impreza odbędzie się w hotelu Novotel Centrum w Warszawie i potrwa od godziny 10.00 do godziny 18.00. Wstęp jest bezpłatny, a w wśród uczestników imprezy zostaną rozlosowane wyjazdy językowe do Londynu!

 

Forum Wyjazdów Językowych jest jedyną w Polsce okazją  do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami międzynarodowych szkół oferujących kursy oraz ekspertami w zakresie organizacji bezpiecznego wyjazdu zagranicznego dla dzieci i młodzieży.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazowych lekcjach języka angielskiego oraz dowiedzieć się więcej na temat przebiegu kursu językowego i organizacji bezpiecznego wyjazdu.

Wystawcami będą międzynarodowe szkoły z Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Malty. Swój udział w wydarzeniu zadeklarowało 10 prestiżowych ośrodków nauczania: Bede’s Summer School, CES – Centre of English Studies, CERAN, EC, Enforex, Select English, Southbourne School of English, Studio Cambridge, Twin oraz ALLS School.

Wydarzenie organizuje ATAS – biuro specjalizujące się w organizacji wyjazdów na obozy językowe i kursy językowe za granicą dla dzieci i młodzieży.

ATAS już wcześniej zapraszał szkoły językowe do Polski. Od 1995 roku organizował co roku Targi Turystyki Językowej. Nowa formuła spotkania ma być jeszcze bardziej atrakcyjna dla uczestników, dzięki postawieniu na bezpośredni kontakt, doradztwo i edukowanie klientów.

Szczegółowy program i informacje o wydarzeniu na stronie

https://forum.atas.pl/


Facebook

https://www.facebook.com/events/466580983542325/

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=DwDp-OIDTiU