Bank zdjęć Fotolia zaprasza na swoje stoisko podczas 11. edycji targów RemaDays w Warszawie. W dniach 4-6 lutego w hali nr 3 serwis Fotolia zaprezentuje najnowszą ofertę, podczas imprezy będzie można również obejrzeć niecodzienną wystawę obrazów z kolekcji serwisu oraz stworzonych przez międzynarodowych artystów dla TEN by Fotolia.

Targi RemaDays to jedna z największych imprez branżowych w naszej części Europy. Od ponad dekady wydarzenie przyciąga wystawców specjalizujących się w szeroko rozumianej promocji, marketingu i reklamie. Ponad 570 wystawców będzie prezentować trendy i  rozwiązania stworzone z myślą m.in. o poligrafii, outdoorze czy sektorze opakowań.
Na targach w charakterze partnera obecni będą również przedstawiciele banku zdjęć Fotolia. Szeroka oferta, miliony kreatywnych możliwości oraz ciekawe narzędzia branżowe sprawiają, że stoisko Fotolia od lat przyciąga tłumy odwiedzających. – RemaDays to jedna z niewielu imprez branżowych na stałe wpisana do naszego kalendarza wystawienniczego. Oferta serwisu Fotolia, czyli ponad 35 milionów kreatywnych zdjęć, grafik oraz wideo w jakości HD od lat wspiera i inspiruje branżę marketingową i reklamową. Na targach będziemy także pokazywać i promować nasze indywidualne i nowoczesne rozwiązania dedykowane m.in. poligrafii oraz sektorowi web2print – powiedziała Beata Jaroszewska, dyrektor operacyjny Fotolia na Polskę.
Podczas targów RemaDays w warszawskim Centrum EXPO XXI na stoisku firmy (3E2a) zaprezentowana zostanie pełna oferta banku zdjęć, a na wszystkich gości będą czekać specjalne, targowe promocje.

Wystawa najciekawszych obrazów Fotolia
Na pierwszym piętrze w restauracji, każdy z odwiedzających, będzie mógł obejrzeć wystawę najciekawszych obrazów pochodzących z kolekcji banku zdjęć oraz projektu TEN by Fotolia. Kolekcja TEN to edukacyjna inicjatywa, która promuje innowacyjność i ekspresję artystyczną na całym świecie. W ostatniej edycji projektu, która trwała przez cały 2014 rok, po raz pierwszy pojawili się artyści cyfrowi i fotografowie, połączeni w artystyczne duety. Wspólnie stworzyli oni niepowtarzalne projekty, pokazujące ich wizję przyszłości. W ramach 3. Sezonu użytkownicy internetu mogli przez 10 miesięcy pobrać za darmo, przez 24 godziny od momentu publikacji, plik .PSD z pracą jednego z pięciu wyjątkowych, kreatywnych duetów. Dzięki możliwości pobrania plików źródłowych, wszyscy zainteresowani grafiką i fotografią, mogli poznać indywidualne techniki pracy artystów i dowiedzieć się jak każdy z projektów został stworzony.
Zapraszamy na stoisko Fotolia (3E2a) podczas targów RemaDays Warsaw w dniach 4-6 lutego w warszawskim Centrum EXPO XXI.

***

Fotolia, wiodący w Europie bank zdjęć typu microstock, z siedzibą w Nowym Yorku, dostarcza swoje usługi dla klientów 23 krajów i regionów, w 15 różnych językach. Posiadając w swoich zasobach wybór ponad 35 milionów obrazów cyfrowych i klipów wideo, Fotolia oferuje jedną z największych na świecie baz obrazów cyfrowych wysokiej jakości. Ponad 5 milionów osób wybiera serwis Fotolia jako źródło zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych i wideo HD royalty-free w przystępnej cenie. Wraz
z pojawieniem się Kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszym ogólnoświatowym microstockiem oferującym obrazy pochodzące od profesjonalnych agencji, jak i artystów niezależnych. Przywództwo serwisu Fotolia w sektorze obrazów cyfrowych jest rozpoznawalne poprzez szeroką współpracę, m.in. z Associated Press.
Dołącz do serwisu Fotolia na Facebooku i Twitterze.