W styczniu tego roku poznaliśmy laureatów rankingu „Gazele Biznesu 2013”. W XIV edycji konkursu prestiżowy tytuł nadany został również sieci Qubus Hotel.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Organizowany jest co roku przez „Puls Biznesu”, znany ogólnopolski dziennik gospodarczy. Tytuł „Gazela Biznesu” otrzymało w 2013r. 4272 firm, wśród nich znalazł się również  Qubus Hotel.

 

Zwycięskie firmy musiały spełnić określone w regulaminie rankingu kryteria. Pod uwagę brane były m.in. przedsiębiorstwa, które rozpoczęły działalność przed rokiem 2010 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś. Zwracano uwagę na przychody, które w roku bazowym 2010 musiały znajdować się w przedziale pomiędzy 3 a 200mln złotych. Co ważne wszystkie utytułowane firmy w latach 2010-2012 odnotowały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. Wszystkie „Gazele Biznesu” umożliwiły również analizę swoich wyników finansowych przynajmniej od roku 2009 (publikując je w Monitorze Polskim albo przekazując dane do Coface Poland albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat.

„- Cieszymy się, że otrzymaliśmy tytuł „Gazeli Biznesu”. Nagroda jest dla nas tym bardziej cenna, że ostatnie 3 lata to intensywny rozwój bazy noclegowej w Polsce. Dobrą koniunkturę biznesową wykorzystało wiele dużych, zagranicznych sieci hotelarskich. Wzrost konkurencji sprawia, że Goście hotelowi wybierają obiekty, które w 100%  spełniają ich wymagania. W Qubus Hotel na pierwszym miejscu stawiamy doświadczenie Gości. Wiemy, że ważna jest dla nich jakość, lokalizacja, komfort oraz dobra cena. Qubus Hotel stara się spełniać je wszystkie, czego dowodem jest utrzymanie tendencji wzrostowej w wynikach sprzedażowych. Jest to zasługa zarówno naszych działań  sprzedażowych, jak  również wynik wypracowanych w ciągu 17 lat istnienia, standardów obsługi – mówi Artur Hajduk Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny sieci Qubus Hotel.

Sieć cały czas się rozwija. Inwestujemy zarówno w infrastrukturę naszych 14 obiektów, jak również wykorzystujemy w działaniach nowoczesne technologie. W 2013r. uruchomiliśmy nową odsłonę naszej strony internetowej z własnym, autorskim systemem rezerwacyjnym. Serwis posiada też swój mobilny odpowiednik. Dbamy zatem o to, by Gość mógł łatwo i wygodnie rezerwować pokoje w sieci Qubus Hotel. Naszym celem jest dostarczenie każdemu naszemu Gościowi unikalnych i pozytywnych doświadczeń, którymi będzie chciał się podzielić z innymi – podkreśla Artur Hajduk.”

Qubus Hotel to jedna z największych polskich sieci hotelarskich. W jej skład wchodzi 14 obiektów 3 i 4* klasy biznes, zlokalizowanych w centrach atrakcyjnych polskich miast. Sieć jest laureatem wielu nagród m.in. Best Hotel Award, TripAdvisor for Bussiness, Top Rated Hotel itp. Qubus Hotel to także wielokrotnie nagradzany pracodawca. Firma może pochwalić się m.in. 3 krotnym tytułem „Solidny Pracodawca” i nagrodą „Inwestor w Kapitał Ludzki”.