Podczas tegorocznych targów EIBTM The Global Meetings & Events Expo w Barcelonie (18-20 listopada) Gdańsk będzie reprezentowany w ramach stoiska narodowego Poland Convention Bureau POT.

Organizowane od 26 lat targi EIBTM to jedno z największych wydarzeń dedykowanych przemysłowi spotkań na świecie. Każdego roku w targach uczestniczy ponad 3000 wystawców z ponad 150 krajów oraz 4000 hosted buyers. Łącznie z tzw. visitors w wydarzeniu bierze udział ponad 12 000 gości z całego świata. EIBTM to przede wszystkim doroczne spotkanie reprezentantów instytucji organizujących, promujących i kontraktujących duże wydarzenia kongresowe i konferencyjne.

Gdańsk na stoisku narodowym

W tym roku Gdańsk będzie reprezentowany w ramach stoiska narodowego organizowanego przez Poland Convention Bureau POT. Poza możliwością indywidualnych spotkań z klientami, Gdańska Organizacja Turystyczna i działające w jej strukturach Gdańsk Convention Bureau jako Partner PCB/POT będzie po raz pierwszy od lat uczestniczyła w prezentacjach przed grupami tzw. hosted buyers. Grupy te tworzą przedstawiciele agencji, korporacji i stowarzyszeń poszukujący nowych miast na organizację swoich wydarzeń biznesowych. W ramach wystawiania się na stoisku narodowym Gdańsk będzie również współgospodarzem oficjalnej recepcji, która będzie świetną okazją do promocji Gdańska i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Top produkty biznesowe Gdańska

Marta Wiśniewska, Koordynator Convention Bureau w Gdańsku: Podczas targów promowane będą oferty oraz usługi Partnerów Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Poza ogólną informacją dot. zaplecza konferencyjnego Gdańska i Regionu – centra konferencyjne, hotele, oferty incentive, goście stoiska Gdańska i Regionu będą mogli zapoznać się z konkretnymi produktami przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez partnerów GOT. Produkty będę dedykowane organizatorom wydarzeń biznesowych.

Realizując swoje zadania statutowe z zakresu promocji i przedstawiania naszych partnerów jako pełnych zaangażowania, profesjonalizmu oraz destynacji, jako idealnej dla organizacji spotkań biznesowych i wydarzeń kulturalnych, podjęliśmy wraz z naszymi partnerami decyzję o uczestnictwie w tegorocznych targach EIBTM w Barcelonie na stoisku narodowym. Naszym celem jest przedstawienie konkretnych rozwiązań, przygotowanych we współpracy z naszymi Partnerami, które mają zachęcić do organizacji spotkań biznesowych właśnie w Gdańsku dodaje Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu GOT.

Zachęcamy do odwiedzenia Gdańska i Regionu na stoisku narodowym D25.