Z przyjemnością informujemy, że Anna Górska, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej/Gdańsk Convention Bureau została laureatem konkursu MP Power Awards otrzymując nagrodę w kategorii MP Power 12 Convention Bureaux.

W prestiżowym konkursie MP Power Awards organizowanym przez portal branżowy meetingplanner.pl nagradzane są najlepsze eventy i projekty związane z event marketingiem, wyróżniane są również osobistości i eksperci branżowi. W każdej z ponad 30 kategorii nominacje otrzymują maksymalnie trzy osoby/firmy/wydarzenia.

Rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu nastąpiło podczas finałowego eventu MP Power Night, 25 kwietnia 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wśród tegorocznych nominowanych znalazła się również Anna Kopek właściciel firmy Teja Tur z Trójmiasta, Członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Jest Power w Gdańsku i Regionie!

Anna Górska  podczas odbierania MP Power Award powiedziała: Jestem szczęśliwa i wzruszona. Nagroda jest zasługą całego zespołu GCB, który stworzyłam i którym mam zaszczyt kierować. Dziewczyny, dziękuję, że doładowujecie mnie codziennie pozytywną energią, która daje mi Powera do realizacji twórczych działań. Nagroda to również zasługa Miasta Gdańska, które nas inspiruje i pozwala odnosić te wszystkie wspaniałe sukcesy.

W Jury MP Power Awards zasiadają osoby reprezentujące działy marketingu i zakupów korporacji, agencje eventowe, incentive travel, obiekty, firmy multimedialne, dziennikarze oraz przedstawiciele stowarzyszeń branżowych.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.meetingplanner.pl