Dnia 8 kwietnia 2014 roku Alfa Star S.A. – biuro podróży działające na rynku od 1995 roku – zadebiutowało na rynku New Connect. Krok ten jest częścią planu rozwoju spółki, który obejmuje również  wejście na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółce zależy na pozyskaniu inwestorów oraz uatrakcyjnieniu swojej oferty.

 

Działając na rynku turystycznym od ponad 18 lat, Alfa Star stale wzmacnia swoją ofertę i zaufanie wśród klientów. Wejście na rynek alternatywny to jeden z kolejnych etapów jej intensywnego rozwoju. Kapitał pozyskany przez spółkę dzięki debiutowi zostanie przeznaczony na rozszerzenie oferty. Alfa Star planuje wzmocnienie jej o nowe hotele oraz destynacje. Pozwoli to firmie na dotarcie do większej grupy klientów.

Debiut Alfa Star na NewConnect to jeden z elementów długofalowej strategii. Docelowo planujemy wejść na główny parkiet Giełdy w Warszawie. Chcemy w ten sposób pozyskać zarówno inwestorów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Upubliczniając naszą spółkę, potwierdzamy jej wiarygodność i kondycję finansową, które przez lata budowaliśmy w oparciu o jakość usług i bezpieczeństwo gwarantowane klientom. – mówi Sylwester Strzylak Prezes Alfa Star S.A.

Alfa Star działa w branży turystycznej od 1995 roku. Firma jest jednym z pięciu największych touroperatorów funkcjonujących na polskim rynku. Od kilkunastu lat Alfa Star jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz członkiem założycielem Polskiej Organizacji Organizatorów Turystyki. Dobrą kondycję finansową potwierdza uzyskany Złoty Certyfikat Rzetelności KRD, wyróżniający Alfa Star za bieżącą weryfikację terminowego regulowania swoich zobowiązań wobec kontrahentów, Urzędu Skarbowego i ZUS.

Biuro podróży Alfa Star dzięki swojemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi zyskało miano sprawdzonej, cenionej i rozpoznawalnej marki, a co najważniejsze, pozyskało również zaufanie klientów. Jest to połączenie, które zapewnia firmie stabilną sytuację oraz szerokie możliwości rozwoju w przyszłości.