Hotele sieci Vienna International nagrodzone w plebiscycie „Hotel Roku 2014”

Warszawa, 8 kwietnia 2014 – angelo Hotel Katowice i andel’s Hotel Łódź otrzymały trzy nagrody w plebiscycie „Hotel Roku 2014” w kategoriach „Biznes”, „Najlepszy serwis” oraz „Design”. Konkurs organizowany przez portal hrs.pl wspólnie z magazynami Newsweek i Forbes wyłonił najlepsze polskie hotele w opinii osób podróżujących.

 

Wyniki trzeciej edycji konkursu „Hotel Roku 2014” portalu hrs.pl zostały ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbyła się 3 kwietnia 2014 r. w Ufficio Primo w Warszawie. Jury złożone z Travel Managerów uhonorowało angelo Hotel Katowice dwiema nagrodami: Hotel Roku 2014 w kategorii „Biznes” oraz Hotel Roku 2014 w kategorii „Najlepszy Serwis”. Należący do sieci Vienna International 4-gwiazdkowy, otwarty niespełna 4 lata temu obiekt dysponuje jednym z największych centrów konferencyjnych w samym centrum Katowic. Według rankingu hotele.info jest w czołówce hoteli najczęściej wybieranych przez osoby podróżujące służbowo.

Hotelem Roku 2014 w kategorii „Design” został andel’s Hotel Łódź. Otrzymał on największą ilość głosów wśród obiektów nominowanych ze względu na to, że wyróżniają się unikalnym wystrojem wnętrz, dbałością o artystyczny charakter i stworzone zostały przez najlepszych projektantów, architektów i artystów. andel’s Hotel Łódź został designerskim hotelem roku już po raz trzeci. „Hotel robi ogromne wrażenie na wszystkich miłośnikach designu i nie tylko. Duże, nowoczesne lobby łączy w wyjątkowo efektowny sposób elementy zabytkowe z nowoczesnymi.” – można było przeczytać w uzasadnieniu nominacji na stronie konkursu.

Jury plebiscytu „Hotel Roku 2012” składa się z podróżników, którzy dokonują rezerwacji na portalu hrs.pl i na podstawie własnych doświadczeń wybierają najlepsze hotele w 9 kategoriach: Premiera, Biznes, Design, Spa, Najlepszy Serwis, Hotel Ekonomiczny, Luksusowy, Wypoczynkowy oraz Pałace i Zamki. „Nagroda w plebiscycie ma dla nas znaczenie szczególne. Travel managerowie, to osoby zawodowo zajmujące się zarządzaniem podróżami służbowymi w dużych firmach i korporacjach. Dlatego jest to dla nas bardzo duży sukces być wyróżnionymi właśnie przez takie grono” – powiedział Tomasz Piórkowski, General Manager angelo Hotel Katowice, komentując przyznaną nagrodę.

 

Więcej informacji o angelo Hotel Katowice: http://www.vi-hotels.com/pl/angelo-katowice/

Więcej informacji o andel’s Hotel Łódź: http://www.vi-hotels.com/andels-lodz/

Więcej informacji o konkursie: http://www.hotelroku.com/219/wybor_travel_managerow.html

http://www.hotelroku.com/211/cat,8/nominacje/hotele_designerskie.html