Hotel Sobienie Królewskie – jedyny w Polsce obiekt, dysponujący mistrzowskimi polami golfowymi,  szkołą latania z własnymi samolotami oraz lądowiskiem, to idealne miejsce dedykowane do komfortowego wypoczynku i zarazem do biznesowych spotkań, konferencji i eventów.

Usytuowany na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 30 km na południe od Warszawy, oferuje stylowe zakwaterowanie oraz 9 sal konferencyjnych z pełnym niezbędnym wyposażeniem. Przy jednorazowej rezerwacji jesteśmy w stanie pomieścić 150 osób. Pałac jest w posiadaniu 8 apartamentów i 64 komfortowych pokoi. Jako miejsce historyczne trwa nieprzerwanie jako Pałac od 1760r. Obecnie jako prestiżowy obiekt noclegowy, przystosowany do inauguracji konferencji, szkoleń i eventów jest w stanie realizować różnorodną gamę pomysłów i potrzeb biznesowo wypoczynkowych.
Misją Hotelu Pałacu Sobienie Królewskie jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, a bardzo dobra jakość obsługi i zadowolenie klienta są dla nas najistotniejszym priorytetem. Przygotowanie do realizacji każdego wydarzenia odbywa się zawsze w oparciu o analizę potrzeb gości, która przeprowadzona jest przez naszych specjalistów dedykowanych do obsługi klientów biznesowych. Nasza kuchnia proponuje wykwintne i przepyszne menu, wypełnione smakami świata, z szeregiem akcentów polskich, sezonowych oraz potraw regionalnych Mazowsza. Dodatkowo do dyspozycji gości jest stadnina koni, korty tenisowe oraz profesjonalna strefa SPA & Wellness z basenem wewnątrz  Pałacu.
„Chwile, które chcesz zapamiętać warto przeżyć w wyjątkowym miejscu jakim jest Pałac Sobienie Królewskie”.