MILIONOWY PASAŻER WSPÓLNIE Z RYANAIREM ROZPOCZYNA PRZYGODĘ ŻYCIA STARTUJĄC Z LOTNISKA W MODLINIE
Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce ogłosiła dziś (19 sierpnia), że przewiozła już milion pasażerów w 2014r. z/do Warszawy/Modlina.

Milionowym pasażerem Ryanaira w Modlinie w 2014r. został Pan Jacek Dziedzic, który wraz z żoną Olgą oraz sześciomiesięcznym synkiem Aleksandrem leciał do Bolonii. Pan Jacek stwierdził, że „wspólnie z Ryanair rozpoczyna przygodę życia startując z Lotniska w Modlinie”. Cała rodzina wkracza w nowy etap życia, ponieważ przeprowadza się służbowo za granicę. Pan Jacek otrzymał bilety na przelot w dwie strony od przedstawicielki linii Ryanair oraz zestaw upominków od Lotniska Warszawa Modlin. Był on bardzo mile zaskoczony wygraną, tym bardziej, że pierwszy raz leciał w podróż z Modlina.
Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje aż 26 połączeń z Warszawy/Modlina, a w październiku 2014r. otwiera w Modlinie swoją bazę, co oznacza dalszy wzrost jego aktywności:
•    2 stacjonujące samoloty
•    7 nowych połączeń w sezonie zimowym do Gdańska, Madrytu, Shannon, Wrocławia, na Teneryfę, Gran Canarię i Fuerteventurę
•    Wzrost lotów ze 174 do 276 tygodniowo
•    2 mln pasażerów
•    2 tys. stanowisk pracy “na miejscu” *

Klaudia Kałążna, Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z Ryanair, powiedziała w Modlinie:
Chcielibyśmy bardzo pogratulować Lotnisku Warszawa/Modlin, ponieważ właśnie dzisiaj został tu odprawiony milionowy pasażer w 2014r. Już niedługo nasza obecność w Modlinie jeszcze bardziej wzrośnie, jako że w październiku 2014r. otwieramy tutaj naszą bazę i uruchamiamy 7 nowych połączeń w sezonie zimowym, w tym na Wyspy Kanaryjskie.
Jest nam niezmiernie miło podarować Panu Jackowi Dziedzicowi bilety na przeloty w dwie strony, tym bardziej, że Pan Jacek rozpoczyna dziś nową przygodę i przeprowadza się na stałe za granicę. Mamy nadzieję, że dzięki podróżom z linią lotniczą Ryanair coraz więcej Polaków będzie mogło zwiedzić różne zakątki Europy. Biorąc pod uwagę sukces pakietu usług dla rodzin – Family Extra oraz wprowadzenie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, aplikacja mobilna, czy możliwości korzystania z opcji płatności PayPal, jesteśmy przekonani, że liczba pasażerów podróżujących z nami będzie jeszcze szybciej wzrastać. Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny: niebawem wprowadzimy specjalny pakiet biznesowy, co zapewni dynamiczny wzrost liczby pasażerów podróżujących z nami w celach biznesowych.
Aby uczcić dynamiczny rozwój Lotniska Warszawa/Modlin ogłaszamy promocję na bilety z Modlina, które można kupić w bardzo niskich cenach, rozpoczynających się już od 39 zł (włączając podatki i opłaty) na podróż od września do listopada 2014r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (25 sierpnia), do północy.”
* Według badań ACI, na każdy milion pasażerów przypada 1000 miejsc pracy utrzymywanych “na miejscu”.

 

Ryanair, ulubiona tania linia lotnicza Europy, obsługuje ponad 1 600 lotów dziennie (ponad 500 000 rocznie) z 68 baz, lata na 1 600 międzynarodowych trasach, łącząc 186 interesujących miejsc w 30 krajach. Połączenia obsługuje flotą 300 nowych samolotów Boeing 737-800. Firma niedawno zamówiła kolejne 180 nowych samolotów Boeing, które zostaną dostarczone w latach 2014 – 2018. Ryanair zatrudnia obecnie ponad 9 500 wysokiej klasy specjalistów, planuje przewieźć ponad 84,6 miliona pasażerów w tym roku i już od 29 lat przewozi bezpiecznie pasażerów.