Mieszczący się we Władysławowie kompleks Gwiazda Morza ogłosił konkurs na nazwy dla swoich budynków. Na zwycięzców czeka wyjątkowa nagroda – trzydniowy rodzinny pobyt w obiekcie wraz z profesjonalną obsługą concierge i codziennymi śniadaniami serwowanymi do łóżka.

 

Celem konkursu jest wybranie nazw dla trzech budynków, które wejdą w skład położonego niewiele ponad 100 metrów od plaży kompleksu Gwiazda Morza – działającego od ubiegłego roku apart hotelu i dwóch kolejnych budynków, których budowa wkrótce się zacznie. Swoje propozycje można składać do 30 stycznia poprzez aplikację konkursową na Facebooku Gwiazdy Morza (www.facebook.com/GwiazdaMorza).

Inspiracją dla zgłoszonych nazw ma stać się lokalizacja obiektu – Władysławowo, jego historia i nadmorska przyroda – lub tematyka wakacyjna i marynistyczna. Prace, które w głosowaniu na Facebooku zdobędą najwięcej głosów od fanów Gwiazdy Morza, w drugim etapie zostaną poddane pod ocenę komisji konkursowej. Komisja, w której skład wejdą m.in. przedstawiciele inwestora, oceniając prace weźmie pod uwagę przede wszystkim to, jak nazwy oddają atmosferę miejsca, ale także ich oryginalność, łatwość kojarzenia i funkcjonalność.

Na zwycięzcę konkursu czeka trzydniowy pobyt dla czterech osób w jednym z komfortowych apartamentów w Gwieździe Morza wraz z codziennymi śniadaniami podawanymi do pokoju oraz dodatkowe wyróżnienie – zaproszenie na otwarcie czterogwiazdkowego hotelu z zapleczem konferencyjnym i wellness, który powstanie w ramach kompleksu.