Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre nagrodzony podczas
gali Business Traveller Awards 2013

 

Na uroczystej gali wręczenia nagród Business Traveller, która odbyła się 18 grudnia 2013 roku w Pałacyku Sobańskich w Warszawie, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre został nagrodzony tytułem „Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce” w ramach pierwszej edycji plebiscytu czytelników miesięcznika Business Traveller Poland. Usytuowany w centrum miasta, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, to najnowocześniejszy hotel w stolicy, utrzymany w niepowtarzalnym współczesnym stylu. Dysponuje największą powierzchnią kongresową w sercu Warszawy, mogącą pomieścić ponad 2000 gości. Goście mogą cieszyć się komfortem, najnowszymi udogodnieniami oraz pięknymi widokami na Warszawę i poznawać wspaniały smak Polski.

W trakcie gali, w której wzięło udział ponad siedemdziesięciu zaproszonych gości, zostali wyłonieni zwycięzcy w aż 22 kategoriach, m.in Najlepsze Lotnisko w Polsce, Europie, na Świecie, Najlepszy Program Lojalnościowy czy Najlepszy Sojusz Lotniczy. Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre został zwycięzcą w kategorii „Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce”, a sieć Hilton Worldwide została okrzyknięta „Najlepszą Biznesową Siecią Hotelową na świecie”.

Gale Business Traveller Awards mają bogatą historię, gdyż organizowane są przez większość narodowych edycji na całym świecie, m.in. w Chinach, Ameryce, Afryce czy na Bliskim Wschodzie. W Polsce była to pierwsza edycja plebiscytu przeprowadzonego wśród czytelników Business Traveller, w którym wzięło udział niemal tysiąc podróżujących biznesmanów i travel managerów, organizujących podróże służbowe w firmach i korporacjach.

To już drugi raz w tym roku, gdy Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre został okrzyknięty najlepszym hotelem biznesowym, gdyż we wrześniu zdobył tytuł Najlepszego Polskiego Hotelu Biznesowego w finale prestiżowego konkursu  World Travel Awards 2013.

 

Więcej infromacji na temat kategorii oraz zwycięzców Business Traveller Awards 2013 znajduje się na stronie: http://businesstraveller.pl/wiadomosci/business-traveller-awards-poland-2013-nagrody-przyznane.

 

Więcej infromacji o Hilton Warsaw można znaleźć na stronie www.warsaw.hilton.com, www.hiltonwarsaw.pl oraz na profilu www.facebook.com/hiltonwarsaw.