Monachium, 24.11.2014 r. – Firma „Holiday Extras”, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biur podróży, oferuje teraz swoje produkty także w systemie MerlinX. Dzięki temu proces rezerwacji jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Produkty firmy można jak dotychczas rezerwować online oraz telefonicznie w dziale rezerwacji i obsługi klienta.

Szczegółową ofertę Holiday Extras, czołowego pośrednika w rezerwacji pokoi hotelowych i miejsc parkingowych przy lotniskach oraz portach morskich w Europie, zawiera nowy katalog na 2015 rok. Znajdą się w nim wszelkie informacje o produktach, możliwościach dokonania rezerwacji oraz korzyściach płynących ze współpracy z Holiday Extras. Katalog zawiera także specjalnie przygotowane zestawienie parkingów oraz hoteli przy lotniskach w Polsce i Niemczech.

W najbliższych dniach, ponad 300 polskich biur podróży współpracujących z Holiday Extras, otrzyma jego najnowszy egzemplarz. Agenci biur podróży mogą zamawiać bezpłatne, dodatkowe egzemplarze, zarówno katalogu, jak i materiałów wspierających sprzedaż, na stronie internetowej Holiday Extras – www.holidayextras.pl.

O Holiday Extras:
Grupa Holiday Extras jest liderem rynku w branży pośrednictwa i rezerwacji pokoi hotelowych oraz miejsc parkingowych przy lotniskach w Europie. Holiday Extras Ltd. w Wielkiej Brytanii oraz niemiecka, siostrzana firma Holiday Extras, należące do ABC Holiday Plus GmbH, oferują w 15 krajach około 600 hoteli i miejsc parkingowych przy 80 lotniskach i portach morskich.   
W przypadku parkingów, które nie są zlokalizowane bezpośrednio na terenie lotniska, transfer do terminalu (i z powrotem na parking) są wliczone w cenę. Na wielu lotniskach podróżni mogą skorzystać z usługi Valet Parking, w ramach której obsługa parkingu odbiera samochód bezpośrednio przy terminalu. Na 13 lotniskach firma pod marką „Airparks”, pośredniczy i prowadzi własne licencjonowane parkingi. Holiday Extras pośredniczy także w ofertach typu „Parkuj, Śpij i Leć” (Park, Sleep & Fly), które zawierają nocleg w hotelu przy lotnisku, parking, transfer, a niekiedy także śniadanie. Od 2009 roku w ofercie są również hotele i parkingi przy morskich portach pasażerskich.
Rezerwacji można dokonać w Niemczech oraz w 9 innych krajach poprzez ponad 12 tys. biur podróży (CRS: MerlinX, Amadeus TOMA, Sabre red + merlin, Jack Plus i TrafficsCosmo – kod rezerwacji HEX), przez stronę internetową, dział rezerwacji i obsługi klienta oraz drogą online – u partnerów Holiday Extras.
Firma Holiday Extras przygotowała dla dziennikarzy specjalne stawki rezerwacji.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.holidayextras.pl.