Na ten dzień czekaliśmy z niecierpliwością – 27 grudnia 2013, po kilkuletnim okresie modernizacji i rozbudowie kompleksu Arłamów, przyjęliśmy naszych pierwszych Gości!

więcej>>

 

Pierwszy Bal Sylwestrowy

Prawie 500 Gości bawiło się na I Balu Sylwestrowym w Hotelu Arłamów. Jest nam niezmiernie miło, że już wspólnie mogliśmy pożegnać Stary i powitać Nowy Rok i tym samym otworzyć nową kartę w historii Arłamowa. Była muzyka orkiestry ‘Dziubek Band’, show ‘Welcome to Burlesque’ oraz spektakularny pokaz sztucznych ogni o północy. W prawdziwie szampańskich nastrojach, Goście bawili się do samego rana…

więcej>>

 

Ferie 2014

Zima swoje najpiękniejsze kreacje prezentuje w górach dlatego już teraz zapraszamy na zimowy wypoczynek właśnie do nas, w Bieszczady. Hotel Arłamów to miejsce, które zapewni aktywny wypoczynek dzieciom i błogi relaks rodzicom, a wszystko to w bajkowej bieszczadzkiej scenerii. Zachęcamy do rezerwacji pakietów ‘Ferie 2014’ i ‘Zimowy Wypoczynek’!

więcej>>

 

Konferencje w Bieszczadach

Hotel ARŁAMÓW, to nie tylko wspaniałe i wyjątkowe miejsce do wypoczynku, ale także jeden z największych i najnowocześniejszych kompleksów konferencyjnych i kongresowych w Polsce. Nasz Dział Sprzedaży chętnie udzieli Państwu dalszych informacji: konferencje@arlamow.pl.

więcej>>

 

ARŁAMÓW SPA

Zapraszamy Cię do SPA Arłamów, wyjątkowego miejsce u wrót Bieszczad, gdzie siły czerpiemy z natury. Poznaj ofertę naszego SPA oraz pakiety jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

więcej>>