Czternasty rok z rzędu serwis TripAdvisor®  wybrał najlepsze obiekty na świecie w oparciu o miliony recenzji i opinii zebranych w ciągu jednego roku od podróżnych z całego świata.


Tytuł Travellers’ Choice w kategorii Najlepsze Luksusowe Hotele w Polsce ponownie został przyznanyHotelowi SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz, po raz pierwszy, otwartemu rok temu, Hotelowi SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój.  Obydwa hotele są jednocześnie Nr 1 w regionie na liście obiektów hotelowych portalu TripAdvisor®.

Nagroda przyznawana jest na podstawie opinii wystawionych przez gości, jakie hotel otrzymał w ostatnim roku. Według statystyk podawanych przez TripAdvisor®, aż 80% użytkowników czyta ok. 6-12 opinii przed dokonaniem rezerwacji w obiekcie hotelowym, a 51% gości publikuje swoje recenzje i dzieli się swoimi spostrzeżeniami z pobytu. Miejsce, w którym można się zakochać.– Tak brzmi jeden z wpisów na portalu, dotyczący Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. – Bardzo urzekające miejsce! Hotel w każdym calu przemyślany. Piękny wystrój wnętrz, jedzenie przepyszne! Hotelowe spa absolutnie bez zarzutów jak również strefa saun i basenów. Bardzo miła obsługa, dbałość o detale oraz atmosfera, która panuje w tym hotelu sprawiają, że z pewnością tam wrócę z ogromną przyjemną przyjemnością.