Targi, konferencje, podpisanie umowy, negocjacje, przedstawienie nowej oferty… Powodów do wyjazdów służbowych jest coraz więcej.

W dobie globalizacji podróże służbowe stanowią niezbędny element funkcjonowania wielu firm i instytucji. Jak zorganizować je w taki sposób, by nie rezygnując z komfortu nie nadwyrężać nadmiernie korporacyjnego budżetu? Odpowiedzi na to pytanie warto poszukać w ofercie hoteli sieci B&B, doskonale wpisującej się w wymagania nowoczesnego biznesu.

Podróżujący w celach służbowych poszukają zwykle hotelu, który zapewni komfort pracy i wypoczynku, możliwość regeneracji po dniu pełnym spotkań i przygotowania się do wyzwań kolejnego dnia. Ważne również, aby znajdował się w dobrej lokalizacji, która pozwoli ograniczyć czas spędzany na dojazdach z jednego miejsca spotkania na drugie. Planując pobyt i poszukując komfortowych warunków noclegu w Warszawie, Toruniu czy we Wrocławiu, warto rozważyć propozycję B&B Hotels Polska. Położenie hoteli oraz atrakcyjne ceny tworzą ofertę sieci wręcz doskonałą dla firm zainteresowanych optymalizacją kosztów podróży służbowych.
 
„Dogodna lokalizacja, wygodne łóżko i bezpłatny dostęp do Wi-Fi to najważniejsze rzeczy, których oczekują klienci korporacyjni. Dlatego oprócz komfortowych, klimatyzowanych pokoi z łazienkami i wydzielonym miejscem do pracy, każdy z naszych obiektów udostępnia szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe o nominalnej prędkości 40 Mb/s – zarówno w hotelowym lobby, jak i we wszystkich pokojach. Dostępność szybkiego bezprzewodowego Internetu jest dzisiaj niezastąpiona, dlatego w naszych obiektach jest ona standardem. Nasi goście doceniają również możliwość pozostawienia auta na hotelowym parkingu – naziemnym lub podziemnym. Nie muszą tracić czasu na szukanie wolnych miejsc w okolicy. Dla zmotoryzowanych to duże ułatwienie, szczególnie w kontekście lokalizacji naszych hoteli w ścisłych centrach miast.” – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

Zróżnicowana oferta sektora hotelarskiego daje dziś podróżnym dowolność w wyborze miejsca noclegu. Dużą popularnością cieszą się hotele oferujące komfortowe zakwaterowanie w rozsądnej cenie, zlokalizowane w centrach miast. Hotele sieci B&B w Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu doskonale wpisują się w ten trend, stając się atrakcyjnym punktem na hotelowej mapie Polski.

„W B&B Hotels Polska zdajemy sobie sprawę, ile kosztują podróże służbowe i jak ważna, z punktu widzenia przedsiębiorców, jest optymalizacja tego rodzaju wydatków. Dlatego też, dla klientów biznesowych, którzy zdecydują się na stałą współpracę z hotelami sieci B&B przygotowaliśmy specjalną ofertę, obejmującą atrakcyjne stawki korporacyjne, pozwalające zmniejszyć koszty takich wyjazdów.” –  podkreśla Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

www.hotelbb.pl

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli dwugwiazdkowych – ekonomicznych, stawiających, na jakość, indywidualny design poszczególnych lokalizacji oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie 318 hoteli w Europie: we Francji (228), w Niemczech (70), we Włoszech (16), trzy w Polsce, dwa w Portugalii oraz po jednym w Czechach (Praga) oraz Maroku (Rabat).