Walentynki coraz bliżej! W tym roku zakochani mogą celebrować swoje święto przez cały weekend, ponieważ 14 lutego wypada w sobotę. To świetny pretekst, by zabrać swoją drugą połówkę do romantycznego hotelu… Klub travelowy Travelist.pl wybrał miejsca, które idealnie podkreślą walentynkową atmosferę.

Zamek jak z bajki
Romantycznego klimatu XIX wieku doświadczyć można w Zamku Kliczków, położonym w sercu Borów Dolnośląskich, w okolicy pełnej lasów i jezior. Hotel oferuje noclegi w zabytkowych komnatach, posiadających łoża z baldachimem godne księżniczek. Hotelowa posiadłość to także folwark książęcy, stajnie oraz romantyczny park o powierzchni 80 ha, idealny na długi, zimowy spacer.
Coś dla siebie znajdą też pary poszukujące relaksującego wypoczynku w SPA. Oferowany przez hotel „Pakiet romantyczny” zapewni zabiegi dopasowane do potrzeb zakochanych, a także wiele innych elementów sprzyjających romantycznej atmosferze, takich jak na przykład bukiet świeżych kwiatów w pokoju.
Rozpieszczający masaż
Niektóre z hoteli oferują specjalne, walentynkowe pakiety SPA, zawierające na przykład masaż dla dwojga. Jeśli macie ochotę na weekend pełen przyjemności, wybierzcie się do Hotelu Kotarz Spa&Wellness***, który oprócz masaży oferuje zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, jacuzzi, grotę solną oraz strefę saun. Mnogość zabiegów pozwoli wam wybrać coś specjalnie dla siebie, zapewniając relaks i odpoczynek dający energię na wiele kolejnych tygodni.  
Specjalnie na Walentynki hotel przygotował także romantyczną kolację dla par, kulig i ognisko. Tak wiele wrażeń z pewnością sprawi, że zapamiętacie ten weekend na długo!

Walentynki nad morzem
Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach to polska odpowiedź na legendarnym hollywoodzkim Walk Of Fame w Los Angeles. To tutaj znane osobistości odciskają swoje dłonie w pamiątkowych płytach, co czyni to miejsce naprawdę wyjątkowym. Równie niezwykły może okazać się walentynkowy weekend, spędzony w nowoczesnym Hotelu Międzyzdroje****. Położony nad morzem, tuż przy Promenadzie hotel otwarty został bardzo niedawno, bo we wrześniu 2014 roku. Zapewnia luksus, wygodę oraz doskonałą lokalizację. Dodatkowo, specjalnie na Walentynki, hotel proponuje swoim gościom udział w uroczystym balu. Nie zapomnijcie tylko o zabraniu odpowiednich strojów.
Krakowskie atrakcje
Pobyt w Hotel Qubus Kraków****, położonym nad brzegiem Wisły, to połączenie dwóch światów. Na gości czekają eleganckie, komfortowe pokoje i nowoczesne sprzęty w centrum odnowy biologicznej. Hotel położony jest w dzielnicy żydowskiej, pełnej zabytków, starych synagog i pozostałości po dawnej historii miasta, budujących ciekawą atmosferę.
Walentynkowy wieczór można spędzić w restauracji „Ogień”, dając się oczarować wyjątkowym potrawom z całego świata, przygotowywanym przez kucharzy – wirtuozów smaku. Piękne, nowoczesne wnętrza położone tuż nad brzegiem Wisły do pełni romantycznego klimatu potrzebują jedynie obecności pary zakochanych.
Naładujcie się energią
Piramida Hotel Spa & Wellness***** to miejsce zaprojektowane na kształt egipskiej piramidy faraona Cheopsa. Krąży opinia, że dzięki temu w hotelu można skutecznie „naładować się” energią. Pewny jest natomiast pięciogwiazdkowy luksus oferowany przez hotel, na który składają się między innymi baseny z hydromasażami, studio fitness oraz 63 luksusowe, klimatyzowane pokoje i apartamenty. Położenie w zielonej, parkowej dzielnicy Tychów, nad samym brzegiem Jeziora Paprocańskiego i w otoczeniu wiekowych drzew Puszczy Pszczyńskiej pozwoli wam chłonąć energię nie tylko z piramidy, ale także z piękna i spokoju otaczającej hotel przyrody.
Walentynkowy weekend to dla zakochanych czas, który pragną spędzić w szczególny sposób. Najważniejsza jest oczywiście obecność drugiej osoby. Warto jednak zaskoczyć ją propozycją ciekawego wyjazdu, który można zrealizować z łatwością dzięki klubowi travelowemu Travelist.pl, oferującemu pobyty w wyselekcjonowanych hotelach w najlepszych na rynku cenach.
Materiał przygotowany przez klub travelowy travelist.pl

 

***

O TRAVELIST.PL:
Travelist.pl to pierwszy w Polsce klub travelowy, skupiający najlepsze oferty turystyczne z Polski oraz sąsiadujących krajów. Klubowicze mogą wybierać spośród wyselekcjonowanych obiektów noclegowych o sprawdzonej jakości, z gwarancją najniższej na rynku ceny. Łatwa i bezpieczna platforma rezerwacyjna umożliwia szybką rezerwację on-line w zaledwie 2 minuty. Dziennie za pośrednictwem serwisu promowanych jest blisko 400 ofert wypoczynkowych. Od 2014 roku Travelist.pl jest częścią międzynarodowej Grupy Secret Escapes – jednego z największych na świecie klubów travelowych.

Więcej na www.travelist.pl