Spotkanie z Ministrem Turystyki Egiptu

W saloniku na stoisku targowym Egiptu odbyło się spotkanie reprezentujących PIT Wiceprezesa Grzegorza Chmielewskiego i Sekretarza Generalnego Tomasza Rosseta z Ministrem Turystyki Egiptu Hishamem Zaazou.

Rozmowa dotyczyła organizacji Kongresu Polskiej Izby Turystyki w Egipcie w lutym 2014 r. i była kontynuacją ustaleń dokonanych wcześniej w Kairze. Strona egipska zobowiązała się do przekazania ostatecznych szczegółów na początku grudnia.

Tunezja nagradza PIT

Podczas wieczoru tunezyjskiego przedstawiciele Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki wręczyli nagrody dla podmiotów zasłużonych dla rozwoju turystyki między Polską a Tunezją. Wśród wyróżnionych znalazła się Polska Izba Turystyki, w imieniu której nagrodę odebrał Wiceprezes Grzegorz Chmielewski, oraz liczna grupa touroperatorów – członków PIT.

Prezentacja MŚ w hokeju na Białorusi

Podczas targów turystycznych TT Warsaw odbyła się prezentacja Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Elity 2014, które odbędą się w Mińsku. We współpracy z białoruską firmą Centrkurort przygotowało ją BP Partner z Białegostoku, a imprezę prowadził Eugeniusz Ławreniuk. Prezentacja była poświęcona przedstawieniu oferty pakietów turystycznych na MŚ. Na pakiety składają się bilety na mecze, noclegi, bilet na komunikację miejską oraz mapa Mińska. Na czas trwania mistrzostw Białoruś wprowadza ruch bezwizowy.

 

Nadawcą maila jest:
Polska Izba Turystyki, ul. Krakowskie Przedmieście 64/7, 00-322 Warszawa, tel./fax: 22 8265536
e-mail: biuro@pit.org.pl, www.pit.org.pl