Hotel INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu został zwycięzcą w kategorii Femi SPA konkursu SPA Prestige Awards 2013. Tym samym, po dwóch latach działalności, świnoujski hotel zarządzany przez giełdową spółkę INTERFERIE został wyróżniony jako najlepszy hotel specjalizujący się w usługach SPA dedykowanych kobietom.  

 

To już siódma edycja plebiscytu SPA Prestige Awards 2013, którego organizatorami są  firma Comfortum oraz wydawca magazynu SPA EDEN – Wydawnictwo SEMANA. Konkurs ma na celu wyłonienie hoteli, które na podstawie ocen i głosów klientów zwyciężą w wybranych kategoriach, takich jak Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce, Najlepszy Resort SPA w Polsce, Najlepsze Destination SPA w Polsce, Najlepsze Medyczne Wellness & SPA w Polsce, Najlepsze Kosmetyczne MED SPA w Polsce, Najlepsze FEMI SPA w Polsce, Najlepsze Ślubne SPA w Polsce, Najlepsze Konferencyjne SPA w Polsce, Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce, Najlepsze SPA dla mężczyzn w Polsce, Najlepsze BABY SPA w Polsce, Najlepsze NOWE SPA w Polsce oraz Najlepsze DAY SPA.

W tegorocznym konkursie udział wzięło kilkaset hoteli, spośród których głosujący wybrali 11 najlepszych obiektów w poszczególnych kategoriach.

– Obecność Hotelu INTERFERIE Medical SPA wśród laureatów konkursu SPA Prestige Awards to dla nas ogromne wyróżnienie, powód do dumy oraz pewność, że nasze starania przynoszą efekty, a najważniejszym z nich jest zadowolenie naszych gości. Szczególnie cieszy nas fakt, że otrzymane wyróżnienie dotyczy obszaru Femi SPA. Od samego początku działalności hotelu kładziemy nacisk na specjalizacje w obszarze wellness i SPA, a tegoroczne wyniki konkursu wskazują, że obszar dedykowany kobietom jest dzisiaj naszym atutem mówi Cezary Pacamaj, Dyrektor Hotelu INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu.

Hotel INTERFERIE Medical SPA uzyskał najwyższą liczbę głosów (prawie 14 proc.) w kategorii Femi SPA konkursu wśród 10 innych hoteli, które zostały zakwalifikowane do finałowego głosowania.

 – Bardzo nas cieszy tak wysoka ocena hotelu INTERFERIE Medical SPA w tym prestiżowym konkursie, szczególnie z uwagi na to, że obiekt funkcjonuje na rynku dopiero dwa lata. Jednak konsekwentna realizacja strategii rozwoju, nakłady inwestycyjne oraz stałe doskonalenie oferty i wychodzenie naprzeciw potrzeb klientów pozwoliły nam na osiągnięcie takiej pozycji oraz zdobycie zaufania naszych gości. Jestem przekonany, że ta nagroda stanie się początkiem oraz motywatorem do rozwijania kolejnych obszarów SPA w naszym hotelu – dodaje Robert Węglarz, Prezes Zarządu INTERFERIE S.A.

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie już od ponad 20 lat działa na rynku turystycznym, oferując wypoczynek w swoich ośrodkach w wielu atrakcyjnych miejscach Polski oraz pośrednicząc w organizacji kolonii, wczasów oraz pobytów profilaktyczno – leczniczych i sanatoryjno – rehabilitacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji różnego rodzaju imprez turystycznych INTERFERIE zapewnia swoim klientom i gościom profesjonalną obsługę, optymalny standard pokoi i proponowanych usług oraz wiele promocyjnych ofert. INTERFERIE to największa spółka branży turystycznej na Dolnym Śląsku i jedna z większych w kraju – posiada kilka obiektów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań, począwszy od wysokiej klasy hoteli, a skończywszy na ośrodkach wypoczynkowych. Dodatkowym atutem jest ich lokalizacja w trzech odmiennych klimatycznie i krajobrazowo regionach Polski, pozwalająca na wybór miejsca wypoczynku, czy bazy zabiegowej w zgodzie z upodobaniami i oczekiwaniami gości.