20-PROCENTOWA ZNIŻKA NA WSZYSTKIE LOTY
 ZAREZERWOWANE 9 STYCZNIA

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej* ogłasza noworoczną obniżkę cen na wszystkie bilety lotnicze zarezerwowane 9 stycznia 2014 r. (do północy) na stronie wizzair.com. Pasażerowie dokonujący dzisiaj rezerwacji na niskokosztowe połączenia Wizz Air do jednej z 95 destynacji spośród 35 krajów zapłacą 20 procent mniej!

 

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Jesteśmy przekonani, że nasi pasażerowie lubią Wizz Air nie tylko za atrakcyjne stawki biletów lotniczych, ale także cenią naszą przyjazną załogę, uprzejmą obsługę, nowe i wygodne samoloty oraz rozbudowaną sieć połączeń. To tylko niektóre powody, dla których warto wybrać się z nami w podróż w 2014 roku, a żeby snucie noworocznych planów wyjazdowych stało się to jeszcze przyjemniejsze, obniżamy ceny biletów na wszystkie loty o 20 procent. Obiecujemy wszystkim pasażerom w Polsce, że będziemy kontynuować oferowanie atrakcyjnych lotów w niewiarygodnie niskich cenach przez cały rok!”. 

** 20-procentowa obniżka dotyczy biletów lotniczych wraz z opodatkowaniem, dodatkowymi opłatami i małym bagażem podręcznym. Promocja jest ważna wyłącznie przy nowych rezerwacjach dokonanych 9 stycznia 2014 roku.

 

###

O Wizz Air:

Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 45 samolotów typu Airbus A320 latających z 19 baz na ponad 280 trasach łączących 95 lokalizacji w 35 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół 1.700 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 13.5 miliona pasażerów w 2013 roku.

*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2013 r. oraz w okresie 6 miesięcy zakończonym 30 września 2013 r. 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państwa jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.