Pełna oferta ITAKI na LATO 2016 już w sprzedaży. Łącznie prawie 1200 ofert w 10 katalogach i na www.itaka.pl


Starannie dobrane hotele w najmodniejszych „plażowych” kierunkach  to zdecydowanie najobszerniejsza oferta na rynku. Są także nowości. Grecka Preveza to wyjątkowo urokliwy zakątek, zachwycający długimi, piaszczystymi plażami. W Hiszpanii, nowością jest piękny region Costa Calida – Mar Menor. Wysokiej klasy hotele znajdują się na La Manga – przepięknej mierzei o długości 22 km, oddzielającej szerokie plaże Morza Śródziemnego i laguny Mar Menor. Ciepła, płytka woda, łagodny wiatr sprawiają, że jest to idealne miejsce dla pasjonatów sportów wodnych i rodzin z dziećmi. Zdecydowanie poszerzona została oferta wypoczynku we Włoszech. Wyjątkowo bogato reprezentowana jest Sardynia, wzbogacona o wysokiego standardu hotele na zachwycającym śródziemnomorską przyrodą południu wyspy. W 2016 r. ITAKA będzie realizować loty na Sardynię do 2 portów: do Olbii i Cagliari. 

Już od 3 sezonów z ITAKĄ można wybrać się nie tylko na standardowe tygodniowe lub dwutygodniowe wczasy. Pobyty 10-, 11- i 12–dniowe można znaleźć w kilku destynacjach. W tym roku wprowadzono także krótsze: 5- i 6-dniowe.

ITAKA proponuje 227 tras objazdowych do najciekawszych miejsc świata i 18 city breaks do tętniących życiem wielkich miast. Programy znane od lat i nowości. Nowe trasy do Turcji, Chorwacji, Włoch i Indii. Część wycieczek objazdowych można przedłużyć o pobyt w wybranym hotelu z oferty wczasowej.

Nowością jest osobny katalog dedykowany hotelom dla dorosłych. Ten zdobywający coraz większą popularność rodzaj oferty charakteryzuje się wysokim standardem i szczególną dbałością o poziom obsługi.  Swoim Klientom ITAKA proponuje 31 starannie wyselekcjonowanych hoteli idealnych na niezapomnianą podróż z bliską osobą.

Już po raz 4. touroperator zaprasza dzieciaki z rodzicami do Klub Przyjaciół ITAKI. Przygotowano 50 hoteli przyjaznych dla rodzin, z animacjami po polsku  i wspólną zabawą ze Scooby-Doo oraz 9 edukacyjno-rozrywkowych tras objazdowych.

Najbardziej wymagający klienci mają do wyboru 111 top hoteli z 12. edycji katalogu ITAKA & GALA w wyjątkowych miejscach rekomendowanych przez gwiazdy.

NO LIMITS by ITAKA to ekspedycje, trekkingi, wycieczki rowerowe, multiaktywne, foto i wiele innych. 51 sposobów na aktywny urlop polecają eksperci National Geographic.

Oferta ITAKI dostępna jest w 166 salonach firmowych w Polsce i 2 zagranicą: w Wilnie i Kaliningradzie, w ponad 1000 biurach agencyjnych oraz na www.itaka.pl.

Największe promocje na wakacje do 30 listopada:

  • TYLKO 10% ZALICZKI
  • ZNIŻKI DO 40%
  • DODATKOWA ZNIŻKA 2% dla uczestników programu lojalnościowego 
  • PAKIET GWARANCJI GRATIS:
  • gwarancja niezmienności ceny
  • gwarancja najniższej ceny
  • gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji
  • 50% ZNIŻKI dla dziecka w wybranych hotelach