Znany, międzynarodowy serwis rezerwacyjny hotel.info, przedstawił wyniki analizy rezerwacji, dokonanych przez Gości biznesowych w 2013r. Aż 3 obiekty Qubus Hotel znalazły się w pierwszej dziesiątce najchętniej wybieranych hoteli w Polsce.

 

Ranking obejmował hotele od 2 do 4 gwiazdek i został sporządzony na podstawie liczby dokonanych rezerwacji. Jak pokazały wyniki, osoby podróżujące służbowo wybierają najczęściej obiekty 4 gwiazdkowe. Wśród hoteli najchętniej odwiedzanych przez biznesmenów w Polsce znalazł się na 3 miejscu Qubus Hotel Legnica. Dalej na 5 Qubus Hotel Gliwice i na 9 Qubus Hotel Gorzów Wlkp.  

– Wyniki rankingu, to dla nas świetna wiadomość, Qubus Hotel jest bowiem siecią hoteli klasy biznes. Goście biznesowi stanowią około 70% naszych klientów, dlatego wyróżnienie aż 3 naszych obiektów, to nie tylko powód do dumy, ale również potwierdzenie wysokiej jakości usług, które oferujemy odwiedzającym nasze hotele – mówi Michał Świgost Dyrektor  Sprzedaży i Marketingu w sieci Qubus Hotel.

Wybierając hotel Goście biznesowi zwracają uwagę głównie na cenę, opinię i lokalizację. Ze względu na to, że Goście biznesowi rezerwują najczęściej 1-2 noclegi, to ważny jest dla nich także komfort wypoczynku i wygoda pracy, np. dostęp do łączności internetowej z większości pomieszczeń w hotelu. Istotne jest też odpowiednio wyposażone zaplecze konferencyjne oraz gastronomiczne w danym obiekcie. Aktywny gość biznesowy chętnie skorzysta też z dodatkowych atrakcji, które oferuje hotel np. z basenu albo hotelowej siłowni. 

– Wszystkie nasze hotele zlokalizowane są w centrach, atrakcyjnych polskich miast. Do dyspozycji Gości oddajemy 48 sal konferencyjnych i ponad 1400 komfortowych pokoi. We wszystkich naszych obiektach gwarantujemy Gościom bezpłatny dostęp do Internetu. Dodatkowo w wybranych hotelach udostępniamy tzw. sale biznesowe z komputerem, telefonem i drukarką, a także baseny, sauny czy jacuzzi. Stale rozwijamy też infrastrukturę naszych obiektów. W 2013r. uruchomiliśmy również nową odsłonę naszej strony internetowej wraz z jej wersją mobilną. W związku z tym nasi Goście mogą teraz rezerwować pokoje łatwo i wygodnie z urządzeń mobilnych takich jak telefony czy tablety – dodaje Michał Świgost. 

Qubus Hotel to 14 obiektów 3 i 4 gwiazdkowych klasy biznes. Sieć oferuje swoim Gościom najwyższą jakość usług, co potwierdzają zarówno, bardzo dobre opinie o hotelach na największych portalach rezerwacyjnych, jak też zdobyte certyfikaty m.in. ISO, HCCP, czy tytuł „Gazeli Biznesu 2013r.”