Już po raz dwudziesty, podczas Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR spotkają się w Łodzi miłośnicy podróży – tych dalekich i tych bliskich. Targi odbędą się w dniach 21-23 lutego 2014 roku w Hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4. Łódzkie targi to wydarzenie o ugruntowanej marce, które na dobre wpisało się w kalendarz najważniejszych turystycznych imprez targowych. Patronat nad imprezą objęli m.in. Marszałek Województwa Łódzkiego, Prezydent Miasta Łodzi, Polska Organizacja Turystyczna, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze czy Polska Izba Turystyki. Co roku w Łodzi prezentuje się ponad 120 wystawców, a kilka tysięcy osób zainteresowanych tematyką turystyki odwiedza wydarzenie.

Podczas trzech dni Łódź staje się najważniejszym miejscem dla osób zainteresowanych turystyką, gdzie wystawcy z Polski przedstawiają najciekawsze zakątki naszego kraju, zachwalając atrakcje turystyczne w swoich regionach, prezentując nieznane szerszemu gronu miejsca i sposoby spędzania wolnego czasu. Swoje rekomendacje targom Na Styku Kultur wystawili m.in. Śląska Organizacja Turystyczna, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego oraz Małopolska Organizacja Turystyczna chwaląc profesjonalizm, bogatą oprawę imprezy oraz frekwencję.

Bogaty program imprez towarzyszących to kolejny powód do odwiedzenia targów w ostatni weekend lutego. Tegoroczna, jubileuszowa edycja Na Styku Kultur będzie z pewnością doskonałą okazją do poznania ciekawych ofert wypoczynkowych w kraju i zagranicą oraz zaplanowania letnich wakacji czy długich weekendów. Zapraszamy już dzisiaj na targi NA STYKU KULTUR, więcej informacji można znaleźć na stronie www.nastykukultur.pl.