Agencja Power zmienia się dla was lub Agencja Power – zmieniamy się dla Was.

W ubiegły weekend podczas Gali Mice Poland po raz pierwszy zaprezentowano nowy logotyp Agencji Power /dawny PowerSport/. Zmiana brandu to tylko początek zmian, które planuje Agencja w 2014 roku.

 

Gdy wiele lat temu tworzyliśmy Agencję PowerSport, jej działalność opierała się głównie na organizacji wydarzeń sportowych. Przez ostatnie lata zorganizowaliśmy setki różnorodnych eventów, zebraliśmy bogate doświadczenie w wielu obszarach świadczonych przez nas usług. Przez te wszystkie lata pilnie uczyliśmy się i poznawaliśmy tajniki organizacji najbardziej niesamowitych wydarzeń – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka Managing Director Agencji Power Sp. z o.o. W pewnym momencie uświadomiliśmy sobie, że nazwa PowerSport zdezaktualizowała się i nie oddaje już wszechstronności naszych działań i potencjału naszych możliwości. Stąd potrzeba jej zmiany, a tym samym pokazania bogatej oferty, którą mamy do zaoferowania naszym Klientom. Przed nami nie tylko zmiana logotypu, strony internetowej oraz siedziby firmy. Obserwując zmieniający się rynek i rosnące oczekiwania Klientów będziemy pracować nad rozszerzeniem oferty i podniesieniem jakości świadczonych przez nas usług na jeszcze wyższy poziom.

Skąd nazwa POWER? Słowo POWER niesie ze sobą same pozytywne skojarzenia. POWER to moc, siła, energia, nieograniczone możliwości, ale także wartości: lojalność i współpraca oparta na partnerstwie, tak ważne w dzisiejszych czasach. To wartości, którymi kierujemy się na co dzień. To one wyznaczają kierunek naszych działań. Pragniemy, aby nasi współpracownicy i Klienci dzięki otwartej komunikacji i dobrej współpracy po każdym zrealizowanym wspólnie wydarzeniu wynosili z niego nie tylko pozytywne wspomnienia, ale także wiele korzyści biznesowych. Pozwoli to zwiększać ich potencjał… (zdanie jest troszkę za długi i bym skrócił), co pozwoli im zwiększać ich potencjał, i konkurencyjność na rynku. –  podsumowuje Olga Krzemińska-Zasadzka.

Nowa strona internetowa Agencji będzie dostępna pod adresem www.agencjapower.pl, natomiast stary adres www.powersport.pl będzie rozwijany pod kątem wydarzeń specjalnych i sportowych, którym Patronuje Agencja.