Holenderska linia wspiera największy krakowski festiwal podróżniczy, a już 18 maja br. uruchomi loty Kraków-Amsterdam

Warszawa, 28 kwietnia 2015 r. – Trzecia edycja jednego z najciekawszych festiwali podróżniczych w Polsce już za nami. „Navigator” tradycyjne przyciągał do Krakowa kilka tysięcy miłośników podróżowania, a Nowa Huta stała się na kilka chwil podróżniczą stolicą kraju. W tym roku do grona parterów festiwalu dołączyła linia KLM fundując bilety na nowej trasie Kraków-Amsterdam.

„Navigator powstał po to, aby inspirować innych do odkrywania świata. Cały czas się rozwijamy i oprócz warsztatów czy pokazów filmowych zaproponowaliśmy w tym roku również nowe atrakcje, np. randki speed dates dla samotnych miłośników podróżowania. Pozyskiwanie nowych partnerów festiwalu pozwala nam stale uatrakcyjniać jego formułę, np. możemy oferować atrakcyjne nagrody w konkursach. W tym roku do wygrania były m.in. bilety lotnicze KLM na nowej trasie Kraków-Amsterdam.” – powiedział Tomasz Machowski, organizator Festiwalu Navigator.

„Bardzo lubię tak różnorodne spotkania podróżników. Na Festiwalu gościli himalaiści, rowerzyści, naukowcy badający Amazonię i globtroterzy o reporterskim, poznawczym zacięciu. Różnice w ich postrzeganiu świata są dla mnie zawsze fascynujące.” – podsumował Tomasz Michniewicz ambasador marki KLM w Polsce.

Już 18 maja br. dzięki bezpośrednim lotom KLM z Krakowa do Amsterdamu mieszkańcy Małopolski zyskają wygodne połączenie i dostęp do bogatej oferty lotów linii KLM, która obecnie obejmuje ponad 130 tras na całym świecie, w tym loty do najbardziej unikatowych i egzotycznych miejsc, jak: Kanton, Rio de Janeiro, Kilimandżaro, Panama, wyspa Bali i wiele innych.

Więcej informacji na temat rozkładu lotów i promocji cenowych dostępnych jest na stronie www.klm.pl, pod numerem telefonu +48 (22) 55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

Autorem zdjęć jest Maciej Gas.