Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór zaprasza na „Dzień otwarty z marką BABOR”, który odbędzie się 12 lutego, od godz. 12.00 w kawiarni hotelowej. Malinowy Dwór w swoich zabiegach korzysta bowiem z kosmetyków marki Babor, którym towarzyszy filozofia oparta na zasadach naturalności, skuteczności i indywidualności.

Wydarzenie będzie więc okazją do bliższego zapoznania się z produktami marki, a także sprawdzenia ich właściwości na własnej skórze.

Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór nie po raz pierwszy zaprasza swoich gości na ciekawe spotkanie w formie warsztatów. Tym razem organizuje „Dzień otwarty z marką BABOR” – uznanym producentem kosmetyków bazujących na cennych i wartościowych składnikach pochodzenia naturalnego.

Podczas wydarzenia specjaliści BABOR zaprezentują kosmetyki kolorowe znajdujące się w ofercie firmy. Będzie także czas na przetestowanie produktów na własnej skórze oraz możliwość wygrania ich w zaplanowanym pod koniec spotkania konkursie. Oprócz luksusowego produktu marki BABOR uczestnicy będą mogli zdobyć także zabieg w Centrum SPA w Malinowym Dworze. W dniu warsztatów każdy będzie mógł skorzystać z rabatów na wybrane kosmetyki marki BABOR oraz zabiegi w Centrum SPA.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor. Zapisy na warsztaty odbywają się w Centrum SPA Hotelu**** Medical SPA Malinowy Dwór oraz pod numerem telefonu 75 738 10 10 (wew.410).