Niezależnie od tego czy lubimy latać, czy też nie, niektóre zawody są skazane na niekończące się bycie w trasie. Dzięki samolotom podróże biznesowe mogą być szybkie i komfortowe. Jak nie dać się zwariować w tym pośpiechu i dobrze się czuć, podróżując w pracy?

 

Zgodnie z raportem FRU.PL mimo kryzysu podróży biznesowych jest coraz więcej. Co ciekawe zimą jest ich równie dużo jak w pozostałych kwartałach. Podróże zarówno na terenie Europy, jak i dalszych rejonów świata wskazują na to, że firmy z Polski odważnie prezentują się na arenie międzynarodowej. Kiedy pracując, podróżujemy, potrzebujemy bardzo wielu udogodnień, by połączyć te dwie czynności. Jak dobrze zaplanować swoją podróż służbową i czuć się w niej komfortowo?

 

Gdzie podróżują zimą Polacy?

Boże Narodzenie, Sylwester, karnawał – jak się okazuje dla Polaka każda okazja jest dobra   żeby… wyjechać. Podróżujemy zarówno po starym kontynencie, jak i do cieplejszych krajów, a liczby podróżujących w sezonie zimowym są imponujące. Utrzymuje się trend lotów do Azji. Popularna jest także Ameryka Północna. Poleci tam aż 26% klientów platformy FRU.PL. Wciąż największą popularnością cieszą się Tajlandia i Stany Zjednoczone, do których uda się 14 proc. klientów FRU.PL. Ciekawą tendencją jest nowy kierunek podróżniczych podbojów, a jaki jest ten najnowszy trend?  

Które kierunki wyjazdowe są na topie? FRU.PL, na podstawie rezerwacji złożonych w serwisie sprawdził to i zrobił specjalny raport. Podstawą raportu była analiza sprzedanych przez FRU.PL biletów do Azji, Ameryki Środkowej i Południowej oraz Afryki w okresie od 20 grudnia 2013 r. do 12 stycznia 2014 r. Z raportu można dowiedzieć się jakie destynacje były najczęściej wybierane.