W niedzielę 14 grudnia, o godz. 12:00 Filharmonia na Ołowiance zaprasza dorosłych i ich pociechy na multimedialny Koncert Familijny „Opowieść o Tomku i Jego Magicznej Trąbce”.

Kompozytorem i autorem tekstu jest Amerykanin Douglas Victor Brown, a warstwa muzyczna wzbogacona jest o pokaz slajdów, które szczególnie przyciągają uwagę najmłodszych. Opowieść o Tomku i jego magicznej trąbce jest skomponowana w przystępnym, prostym stylu, zawierającym wiele elementów muzyki ilustracyjnej. Całość doskonale bawi i uczy. Audycja skierowana jest do dzieci w wieku ok. 5-10 lat oraz ich rodzin. Oprócz spektaklu o Tomku audycja zawiera prezentację i zapoznanie się publiczności z instrumentami dętymi blaszanymi występującymi w wielkiej orkiestrze symfonicznej.
Realizatorzy stawiają sobie za cel ukazanie alternatywnej rozrywki dla dzieci oraz przygotowanie młodej widowni do odbioru sztuki pisanej przez „S”. Innymi słowy: będzie bajkowo, rozrywkowo i naprawdę świątecznie.

Bilety na te i inne wydarzenia Filharmonii Bałtyckiej można kupić rezerwując je w kasach: 0 58 328 62 62 lub na www.filharmonia.gda.pl.

KONCERT FAMILIJNY. OPOWIEŚĆ O TOMKU I JEGO MAGICZNEJ TRĄBCE

Niedziela, 14. grudzień 2014, 12:00
Sala Koncertowa na Ołowiance

Bilety w cenie  10-40zł
KUP BILET http://www.filharmonia.gda.pl/images/home/arr.gif

 CYKLE KONCERTOWE, Koncert familijny

Amber Brass Quintet:
Adam Stachowiak trąbka
Marek Gawkowski trąbka
Wiktor Korunny waltornia
Adam Wiśniewski puzon
Zenon Gileta tuba
Marzena Nieczuja-Urbańska narrator
Mateusz Gileta opracowanie graficzne