30 września widzowie pożegnali Bazyliszka w Multimedialnym Parku Fontann. Miniony weekend był natomiast ostatnią okazją do spaceru wśród pluskających na Podzamczu fontann

 

Za nami 7 sezon w Multimedialnym Parku Fontann. Pokazy już na stałe wpisały się w warszawski kalendarz wakacyjnych wydarzeń, a także w nadwiślański krajobraz. Inspiracją każdej historii tworzonej z myślą o wyświetleniu na ekranie wodnym są warszawskie legendy i opowieści. W połączeniu z widowiskowym pokazem fontann oraz laserów jest to idealna rozrywka dla warszawiaków oraz turystów. Przez ostatnich pięć miesięcy Multimedialny Park Fontann odwiedziło około miliona osób.

 

Głównym bohaterem tegorocznego widowiska był Bazyliszek, który podróżował w czasie, podziwiał warszawskie metro i toczył bitwy z groźną przeciwniczką, która zeszła do niego wprost z neonu przy pl. Konstytucji. U podnóża Podzamcza stanęła także jego skamieniała postać, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem odwiedzających. Dla wielu zdjęcie z nią stało się miła pamiątką ze stolicy.

 

Kolejne pokazy w maju 2018 roku.

 

Multimedialny Park Fontann znajduje się na Podzamczu na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP pomiędzy ulicami Boleść, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki i Rybaki na Nowym Mieście.

 

Organizatorem pokazów w Multimedialnym Parku Fontann jest Stołeczna Estrada.

Sponsorzy: MPWiK, innogy, Lotto

 

Patronat medialny: Radio Kolor, Super Express