• Od 1 marca PolskiBus.com uruchamia więcej połączeń na trasie Wrocław-Kraków w ramach linii P14
  • Kursy pomiędzy Wrocławiem i Krakowem będą realizowane co godzinę
  • Pasażerowie na trasie Wrocław-Kraków otrzymują bezpłatny poczęstunek
  • PolskiBus.com oferuje 16 linii łączących 20 polskich miast i 5 europejskich lokalizacji
  • Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację
  • Bilety można rezerwować na stronie internetowej www.polskibus.com

PolskiBus.com ma przyjemność poinformować, że od 1 marca zwiększa liczbę połączeń na trasie Wrocław-Kraków w ramach linii P14. Kursy pomiędzy stolicą Dolnego Śląska a stolicą Małopolski będą realizowane co godzinę. Jest to duże udogodnienie dla pasażerów z południa Polski, którzy teraz będą mieć możliwość elastycznego planowania swoich podróży oraz łatwego i wygodnego przemieszczania się pomiędzy tymi miastami.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: Intensyfikujemy częstotliwość kursów na linii P14 między Wrocławiem i Krakowem w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, którzy często podróżują na tej trasie. Są to bardzo atrakcyjne miasta, zarówno pod względem turystycznym, jaki i biznesowym oraz handlowym. PolskiBus.com oferuje mieszkańcom Wrocławia i Krakowa jeszcze więcej dogodnych połączeń, by szybko i w komfortowy sposób mogli dotrzeć na uczelnie, do domu, na zakupy czy na różne wydarzenia kulturalne w danym mieście.

Pasażerowie PolskiBus.com mogą podróżować wygodnie i bezpiecznie do celu swojej podróży na pokładach luksusowych, dwupokładowych autokarów Van Hool Astromega wyposażonych w uchylne, skórzane fotele, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację i toaletę. Dodatkowo na trasie Wrocław-Kraków każdy pasażer otrzymuje bezpłatny poczęstunek: ciepłe i zimne napoje, słodkie bułeczki/rogaliki, ciasteczka oraz wodę.

Autokary PolskiBus.com odjeżdżają z Wrocławia w kierunku Krakowa z Dworca Polbus-PKS przy ul. Suche 1/11 codziennie o godzinach: 05:00, 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00. Z Krakowa do Wrocławia kursy PolskiBus.com realizowane są z Małopolskiego Dworca Autobusowego przy ul. Bosackiej 18 o godzinach: 05:00, 06:20, 07:20, 08:15, 09:10, 11:15, 12:25, 13:10, 14:25, 15:10, 16:10, 17:10, 18:15, 19:15, 19:55, 21:15.

Aby zarezerwować bilety oraz dowiedzieć się więcej na temat usług oferowanych przez PolskiBus.com, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.polskibus.com. Aktualne informacje są również dostępne na fan page marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

 

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 5 500 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/polskibus.