Malinowe Hotele**** Medical SPA: Malinowy Dwór oraz Malinowy Zdrój zostały nominowane w tegorocznej, 8. już edycji plebiscytu SPA PRESTIGE AWARDS. Pierwszy etap zakończył się 15 listopada. Oba hotele przeszły do finału. Na ulubiony obiekt można głosować do 20 grudnia. Każdy kto odda głos na jeden z hoteli zgłoszonych do plebiscytu ma szansę wygrać podwójne zaproszenie na pobyt w luksusowym SPA, a także zestaw kosmetyków wiodących marek.

Obiekty Medical SPA wchodzące w skład grupy Malinowe Hotele – Malinowy Dwór i Malinowy Zdrój zostały nominowane w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS, wyłaniającym najlepsze obiekty SPA w Polsce. Plebiscyt organizowany jest już po raz ósmy. Od 2007 roku w kategorii Najlepsze Medyczne SPA&Wellness zwycięża Malinowy Zdrój. Z kolei Najlepszym Resortem SPA od dwóch edycji konkursu pozostaje Malinowy Dwór.

 

„To wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że przyznawane jest przez klientów. Tegoroczne nominacje, aż w trzech kategoriach, świadczą o tym, że Malinowe Hotele to miejsca, w których każdy znajdzie coś dla siebie” – powiedział Prezes Spółki Malinowe Hotele Tomasz Kaleta.

Na hotel Malinowy Dwór można głosować w kategoriach:

  • Najlepszy Resort SPA w Polsce
  • Najlepsze Medyczne Wellness & SPA w Polsce
  • Najlepsze SPA dla mężczyzn w Polsce

Na hotel Malinowy Zdrój można głosować w kategoriach:

  • Najlepszy Hotel SPA w Polsce
  • Najlepsze Medyczne Wellness & SPA w Polsce
  • Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce

Rywalizacja trwa do 20 grudnia. Głosy można oddawać pod adresem http://www.awards.spa-prestige.pl/glosowanie.

Więcej informacji na temat sieci Malinowe Hotele można znaleźć na stronie: http://www.malinowehotele.pl.