Po raz drugi w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska zorganizowane zostanie seminarium Umysł Milionera – największe w Europie show motywacyjno-rozwojowe poświęcone budowaniu finansowego sukcesu. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest T. Harv Eker, światowej sławy ekspert w zakresie zarządzania finansami. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24 listopada br. przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorami są Akademia Inwestora Milewski & Partnerzy oraz firma Success Resources.

 

– Umysł Milionera jest okazją, by dowiedzieć się, jak właściwie zarządzać pieniędzmi i w efekcie zapewnić sobie finansowe bezpieczeństwo. To kolejne tego typu seminarium zaplanowane na ten rok w naszym obiekcie. Pierwsza odsłona spotkania odbyła się w Centrum MT Polska w maju i przyciągnęła tysiące uczestników. Z pewnością i tym razem będzie podobnie. Można powiedzieć, że tego typu kursy motywacyjne już na dobre wpisały się w kalendarz organizowanych u nas imprez. Klientom oddajemy bowiem do dyspozycji 10 tys. mkw. komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni pod jednym dachem, którą można dowolnie zaaranżować zarówno na potrzeby mniejszych eventów, jak i spotkań organizowanych na większą skalę – mówi Bartosz Sosnowski, prezes Międzynarodowych Targów Polska.

Intensywny kurs „Umysł Milionera” to seminarium znane na kilku kontynentach. Dotychczas organizowane było m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Singapurze, w Malezji, ale też Wielkiej Brytanii czy Australii. W Polsce spotkanie poprowadzą najlepsi trenerzy współpracujący z T. Harv Ekerem – Marcus De Maria oraz Mac Attram.

 

Nowoczesne Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, w którym odbędzie się seminarium „Umysł Milionera” zlokalizowane jest w odległości 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska na Okęciu. Na miejsce można dojechać samochodem – centrum zapewnia parking na 1500 miejsc oraz stały postój taksówek. Można też skorzystać z komunikacji miejskiej – w sąsiedztwie kursuje 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów stolicy, pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej – linia S1 relacji Pruszków – Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego.

 

***

Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska – zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.

Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo.