Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór oraz Hotel**** Medical SPA Malinowy Zdrój zwyciężyły w plebiscycie wyłaniającym najlepsze obiekty SPA & Wellness w Polsce. Malinowy Dwór po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Resort SPA, natomiast Malinowy Zdrój jest najlepszym obiektem w kategorii Najlepsze Medyczne Wellness & SPA.

 

Plebiscyt organizowany był już po raz ósmy. Od 2007 roku w kategorii Najlepsze Medyczne SPA & Wellness zwyciężał Malinowy Zdrój. Z kolei Najlepszym Resortem SPA od dwóch lat był Malinowy Dwór. Tegoroczna edycja pozwoliła obiektom utrzymać dotychczasowej, wysokie pozycje.

„Cieszy nas zaufanie klientów, którzy oddali na nas swój głos i uznali, że nasze obiekty są najlepszymi hotelami w swoich kategoriach. Dbamy o to, by jakość obsługi przekładała się zawsze na zadowolenie naszych gości i ta nagroda jest tego najlepszym dowodem” – powiedział Prezes Spółki Malinowe Hotele Tomasz Kaleta.

Malinowe Hotele poza pierwszymi miejscami w swoich kategoriach, zajęły także wysokie lokaty m.in w następujących zestawieniach: Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce (Malinowy Zdrój miejsce 2), Najlepsze SPA dla mężczyzn w Polsce (Malinowy Dwór miejsce 2) oraz Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce (Malinowy Zdrój miejsce 3).

Więcej informacji na temat sieci Malinowe Hotele można znaleźć na stronie: http://www.malinowehotele.pl.

 

 

Dodatkowe informacje

Malinowe Hotele to sieć ośrodków medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Malinowy Raj – nowa inwestycja, której budowę rozpoczęto w listopadzie 2013 roku). Usługi obejmują fachową opiekę lekarską i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w których goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu balneologii, hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness.

Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz ósmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Malinowy Dwór otrzymał w 2011 roku nagrodę „Jakość Roku” oraz wyróżnienie od redakcji magazynu „Forbes” wstępując tym samym do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz trzeci zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. Baseny Mineralne to jedyny w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.

Więcej informacji o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl