Rośnie liczba odwiedzających portal www.gdanskconvention.plpoświęcony w całości turystyce biznesowej w Gdańsku i Regionie. W 2013 roku korzystających ze strony było ponad dwukrotnie więcej niż w roku 2012.

 

Od czerwca 2012, czyli od premiery nowej odsłony strony internetowej www.gdanskconvention.pl do grudnia 2013 roku portal odwiedziło 14 tysięcy unikalnych użytkowników (ponad 10 tysięcy w samym 2013 roku, co oznacza ponad dwukrotny wzrost w stosunku do roku 2012).

Dostępna w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej, strona internetowa Gdańsk Convention Bureau/GOT jest ważnym źródłem informacji o ofercie konferencyjnej Gdańska i Regionu. Nowe obiekty konferencyjne, aktualna siatka połączeń lotniczych, najważniejsza wydarzenia biznesowe – wszystko to i wiele więcej znajdą odwiedzający stronę www.gdanskconvention.pl

Pierwsze źródło informacji o Gdańsku i Regionie

Strona internetowa www.gdanskconvention.pl jest skierowana głównie do organizatorów spotkań, poszukujących informacji o możliwościach konferencyjnych Gdańska, Gdyni, Sopotu i pozostałej części regionu pomorskiego. Z myślą o nich na stronie znajduje się na bieżąco aktualizowana wyszukiwarka obiektów konferencyjnych oraz katalog obiektów konferencyjnych,w których znajdują się informacje o prawie 150  miejscach na organizację wydarzeń biznesowych. Od hoteli, przez centra konferencyjne, obiekty sportowe, kulturalne do tzw. unique venues. 

Aby ułatwić meeting plannerom organizację spotkań właśnie w Gdańsku i Regionie na stronie internetowej znajduje się specjalna zakładka „Usługodawcy” z informacją o 50 firmach związanych m.in. z organizacją wydarzeń biznesowych, branżą cateringową, usługami przewodnickimi, tłumaczeniami, usługami z zakresu PR, przewozu osób i wielu innych. Osobna podstrona  poświęcona jest Rekomendowanym przez Gdańsk Convention Bureau/GOT PCO (Profesjonalnym Organizatorom Kongresów), z  którymi stale współpracuje Gdańsk Convention Bureau/GOT.

Jedną z najczęściej odwiedzanych podstron na portalu www.gdanskconvention.pl jest kalendarz wydarzeń, w którym na bieżąco umieszczane są informacje o kongresach, konferencjach, szkoleniach i innych wydarzeniach organizowanych w Gdańsku i Regionie.

Gdańsk Convention Bureau/GOT umieszcza na stronie informacje o aktualnie realizowanych projektach (Program Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich, badania statystyczne) oraz udziale w krajowych i międzynarodowych konferencjach i targach, podczas których promuje Gdańsk i Region jako atrakcyjną destynację konferencyjną.

Strona www.gdanskconvention.pl – miejsce do promocji Twoich produktów i usług!

Branżowy, tematyczny portal z wciąż przybywającą liczbą odwiedzających do znakomite miejsce do umieszczenia reklamy szczególnie usług i produktów związanych z organizacja konferencji. Zachęcamy agencje eventowe, firmy transportowe, cateringowe, ale też hotele i obiekty konferencyjne do umieszczenie swoich banerów promocyjnych na stronie www.gdanskconvention.pl Dla członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej przewidziana jest oferta specjalna – 50% zniżki na umieszczenie swojej reklamy!

Więcej informacji o możliwościach umieszczenia reklam na stronie www.gdanskconvention.pl można uzyskać u Justyny Sudakowskiej, sudakowska@gdanskconvention.pl, tel.: 58 300 06 59. Oferta reklamowa dostępna TUTAJ