Doskonała okazja dla miłośników muzyki jazzowej! W dniach od 21 do 24 września w Alanyi odbędą się Międzynarodowe Dni Jazzu

 

Podczas czterech dni trwania festiwalu zaprezentują się światowej sławy artyści tacy jak Selen Beytekin, Big Al & The Jokers, Jennah Bell, Şenay Lambaoğlu oraz Ayhan Sicimoğlu & Latin all stars.

 

Program wydarzenia

Podczas pierwszego dnia wystąpi artystka Selen Beytekin, której występy można było podziwiać m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym Akbank czy na Międzynarodowym Festiwalu w Izmirze. Podczas drugiego dnia zaprezentuje się grupa The Jokers, która swoimi zdolnościami do tworzenia wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosfery na różnego rodzaju imprezach podbiła serca słuchaczy. Trzeci dzień należał będzie do amerykańskiej piosenkarki Jennah Bell, tworzącej muzykę z pogranicza Soul, R&B, Hip-Hopu, czy Bluegrass oraz do tureckiej artystki — Şenay Lambaoğlu. Ostatniego dnia odbędzie się koncert Ayhana Sicimoğlu & Latin all stars, artysty znanego z tras koncertowych i programów kulturalnych.

 

Miejsce festiwalu

 

W Alanyi, która jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast Turcji, w ciągu kilkunastu ostatnich lat zorganizowano wiele imprez kulturowych i artystycznych. Uroku całemu miejscu dodaje królująca ponad niegdyś małą wioską rybacką twierdza. Dodatkowo Alanya może poszczycić się wieloma zabytkowymi budowlami.

 

Więcej informacji na stronie: http://alanya.bel.tr/Etkinlik/4331/14–ALANYA-U…