Jak aktywnie spędzać wolny czas? Gdzie udać się w podróż? Jak się spakować? Na te i wiele innych pytań znajdziecie Państwo odpowiedź podczas XXII edycji Targów – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi. Nowa Interaktywna Formuła = Moc Atrakcji dla każdego!!!


Ostatni weekend lutego 2016, będzie pełen pozytywnej energii oraz dobrej zabawy dla każdego, bez względu na płeć czy wiek. Spotkania z podróżnikami, ciekawe historie, warsztaty fotograficzne, wycieczki po Łodzi – to tylko niektóre z atrakcji planowanych na czas tegorocznej edycji targów. Hala EXPO – Łódź stanie się dla zwiedzających kopalnią pomysłów i źródłem inspiracji do podróżowania.

W trzech strefach tematycznych: rodzinnej, kulinarnej oraz aktywności każdy znajdzie ofertę dostosowaną do swoich potrzeb.

Najmłodsi będą mogli skakać w dmuchanym zamku, wziąć udział w specjalnie przygotowanych animacjach czy sprawdzić, jak wygląda bańka mydlana od środka. Fani paleontologii staną oko w oko z różnej wielkości dinozaurami, a ci bardziej dociekliwi będą mogli wykopać jego szkielet.

Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze poprowadzi po Łodzi dwa rajdy tematyczne dla turystycznych rodzin i seniorów. Jest to niewątpliwa okazja do poznania nowego oblicza Łodzi i jej atrakcji. Kontinuum rajdu na targach w postaci qestingu pozwoli zdobyć ciekawe i wartościowe nagrody.