Oddajemy w Wasze ręce nowe, niezmiernie obszerne, bo aż niemal 250-stronicowe wydanie odświeżonego graficznie magazynu „All Inclusive”. Dużo miejsca poświęcamy w nim pełnym magii i wielkiej radości z życia szalenie różnorodnym pod względem geograficznym, etnicznym i kulturowym tropikalnym Filipinom, wyspiarskiemu państwu będącemu prawdziwą perłą Azji Południowo-Wschodniej. Ten kraj słusznie określa się mianem raju na ziemi. Żadne słowa nie oddadzą jego zniewalającego uroku i czaru. Bez dwóch zdań warto odkryć dla siebie barwny i tajemniczy Archipelag Filipiński i przeżyć na nim mnóstwo niezapomnianych przygód.


Równie radosną, beztroską, rozśpiewaną, gorącą i słoneczną krainą jest Jamajka. Ta karaibska wyspa kojarzy się wszystkim głównie z muzyką reggae i jej królem Bobem Marleyem, luzem, bajkowymi śnieżnobiałymi plażami, kolorowymi rastafarianami z dredami na głowie, doskonałą kawą i wyśmienitym rumem, wybornymi egzotycznymi drinkami, najwyższej klasy hotelami w formule „all inclusive” czy najszybszymi sprinterami na naszym globie (na czele ze sławnym sześciokrotnym mistrzem olimpijskim Usainem Boltem). Podróż do tego wibrującego jakąś szczególnie pozytywną energią kraju na pewno nas nie zawiedzie.

13 stycznia 2016 r. pierwszy samolot Polskich Linii Lotniczych LOT wystartuje z Warszawy do tętniącej życiem stolicy Japonii – Tokio. Bezpośredni rejs w jedną stronę potrwa zaledwie ok. 10 godzin. Postanowiliśmy więc przybliżyć teraz naszym Czytelnikom fascynujący, pełen przenikających się kontrastów Kraj Kwitnącej Wiśni. To azjatyckie państwo stanowi miejsce pozornie wykluczających się sprzeczności i skrajnych doświadczeń: spokoju zen i krzykliwej popkultury, piękna tradycji i najnowocześniejszej na świecie technologii. Przywieziemy z niego z pewnością zapierające dech w piersiach zdjęcia, gdyż niemal na każdym kroku czekają tu na nas oszałamiające widoki.

W Azji odwiedzamy również m.in. przepiękną Birmę (od 1989 r. oficjalnie Mjanma – Myanmar). To kraina pogodnych i uśmiechniętych ludzi, wyróżniających się wielką gościnnością, otwartością i szacunkiem do obcokrajowców.

Zapraszamy serdecznie do lektury i życzymy Wam z całego serca ciepłych, radosnych, rodzinnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2016 Roku, pełnego pasjonujących wypraw z „All Inclusive” w dłoni!