Skończyłeś czterdziestkę i zdążyłeś wyhodować spektakularny mięsień piwny? Siedzisz przed telewizorem w ciepłych bamboszkach i zastanawiasz się, co dalej?

Czy w ogóle istnieje jakieś „dalej?” Jeśli tak, to jesteś jednym z wielu tysięcy facetów, którzy mają ten problem. Część z nich zainwestuje w młode kochanki. Inni po wielu latach wreszcie spełnią swoje marzenie i kupią motocykl. Autor uprzedza — pierwsza opcja jest bardziej kosztowna!

Książka Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki) przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy dopiero złapali motocyklowego bakcyla. Z tej publikacji dowiedzą się co to takiego „motocyklizm”.  Jarosław Gibas doradza również jaki motocykl i do jakiego celu kupić i jak się na nim nie zabić, jakie książki, filmy i wiedza historyczna są w środowisku uznawane za kultowe. To również publikacja dla wszystkich tych, którzy motocykl już posiadają. W sentymentalny i jednocześnie dowcipny sposób przypomni im jak stawiali pierwsze motocyklowe kroki, z czym zmagali się dosiadając motocykla i jednocześnie podpowie to, czego do tej pory po prostu nie wiedzieli.

Bo „motocyklizm” to nie tylko i wyłącznie posiadanie motocykla. To pasja, styl życia, filozofia, rodzaj myślenia i odczuwania. To upragniona wolność. I emocje. Cała masa fantastycznych emocji!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Helion w marce Septem. Dostępna jest również w wersji ebook.

Niech moc (motocykla) będzie z Tobą!

Link do książki: http://bezdroza.pl/ksiazki/motocykl-po-czterdziestce-zamiast-kochanki-jaroslaw-gibas,motocy.htm
Zapraszamy również na blog autora: http://bigbiker.pl/

O autorze:
Jarosław Gibas – socjolog, trener, coach. W 1995 roku debiutował powieścią Gniazda aniołów, wydaną przez gdańskie wydawnictwo Marabut. Dwa lata później, nakładem Wydawnictwa Literackiego, ukazała się kolejna powieść: Salve theatrum. Swoje teksty publikował także na łamach czasopism: „FA-art.”, „Opcje”, „List Oceaniczny”, „Kresy”, „Śląsk”, „NaGłos”, „City Magazine” i wielu innych. W latach 1992-1996 był redaktorem w kwartalniku „Opcje”, a w latach 2005-2007 redaktorem naczelnym „Echa Miasta Katowice”, a ostatnio redaktorem naczelnym „Nowej Gazety Śląskiej”. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej . Jest też aktywnym coachem. Prywatnie miłośnik dużych motocykli – prowadzi motocyklowego bloga bigbiker.pl. Mieszka z żoną i psem w Katowicach.