Ambasada Izraela w Warszawie ściąga do Polski multimedialną instalację OPEN A DOOR TO ISRAEL. Izrael pokazany zostanie na niej pod kątem życia codziennego i kluczowych wartości.


12 marca do Warszawy przyjeżdża multimedialna instalacja OPEN A DOOR TO ISRAEL. Przez 9 dni w Soho Factory będzie można zobaczyć oblicze Izraela, pokazujące przełomowe rozwiązania technologiczne i tętniące życiem społeczeństwo. Wstęp jest bezpłatny.


Fanpage: https://www.facebook.com/openadoortoisrael Event:https://www.facebook.com/events/207390472949366 

Strona www: www.wystawa.israel.pl 


Multimedialna instalacja OPEN A DOOR TO ISRAEL odwiedzi tylko 4 europejskie stolice: Rzym, Warszawę, Paryż i Moskwę. Europejska premiera instalacji OPEN A DOOR TO ISRAEL miała miejsce w styczniu w Rzymie. Tam ekspozycję obejrzało ponad 30.000 osób. Polska to drugi europejski kraj, w którym pokażemy ten multimedialny spektakl. Z Warszawy instalacja pojedzie jeszcze do Paryża i Moskwy. I to będą ostatnie miejsca w Europie, gdzie będzie można ją zobaczyć. Następnie OPEN A DOOR TO ISRAEL zostanie zaprezentowana podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, a później w Sao Paulo, Szanghaju i Pekinie. W 2017 roku instalację będzie można obejrzeć w USA.