Luksusowe wnętrza, wykwintna kuchnia i wyjątkowy głos wybitnej jazzmanki młodego pokolenia – Karo Glazer będą głównymi atrakcjami sylwestrowego wieczoru w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel. Piosenkarka przygotowała specjalnie na tę okazję intymny koncert, który poprowadzi od autorskich aranżacji po klasyczne jazzowe standardy i rozbrzmi we wnętrzach XVI-wiecznego zamku.

W Uroczysku będzie można wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju koncercie wokalistki określanej często mianem kreatorki nowych brzmień jazzowych. Tego wieczoru nie będzie podziału na scenę i publiczność, a intymna atmosfera występu ubarwiona dodatkowo zostanie historiami ze świata jazzu, które miały miejsce podczas nagrywania najnowszej płyty „Crossings Project”. Nie zabraknie więc wspomnień na temat takich sław jazzu jak: Lars Danielsson, Mike Stern, John Taylor czy Klaus Doldinger i muzycznych podróży po m.in. Nowym Jorku, Monachium i Goeteborgu.

 

Oprócz dawki przyjemności dla ducha, można spodziewać się również przyjemności dla ciała. Na gości czekać będą nie tylko pieczołowicie odnawiane przez kilkanaście lat renesansowe wnętrza i wykwintne dania, ale także pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane, gdzie wszystkie zabiegi na twarz i ciało wykonywanych są na bazie organicznych kosmetyków.

 

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel,położone jest w Goli Dzierżoniowskiej na Przedgórzu Sudeckim, zaledwie 40 km od Wrocławia. To wyjątkowe miejsce z niepowtarzalną atmosferą XVI-wiecznego zamku, którego zabytkowe wnętrza urządzono w eleganckim, nowoczesnym stylu. Do dyspozycji gości sąkomfortowo wyposażone pokoje i apartamenty o wysokim standardzie.  W hotelu znajdują się: restauracja, strefa SPA i Fitness oraz basen.

Rezerwacje: sprzedaż@uroczysko7stawow.com

Więcej informacji: www.uroczysko7stawow.pl