Wraz z początkiem nowego roku, dynamicznie rozwijająca się polska sieć Focus Hotels, wprowadziła zupełnie nową aplikację mobilną. Bezpłatne narzędzie, ma na celu ułatwienie wyszukiwania informacji na temat wszystkich hoteli tej marki. Pozwala w prosty sposób dokonać rezerwacji online i jest dużym ułatwieniem dla osób często podróżujących, które poszukują informacji w Sieci za pomocą elektronicznych urządzeń przenośnych.

W styczniu 2014 roku, sieć Focus Hotels postanowiła wyjść naprzeciw obecnym oczekiwaniom klientów i uruchomiła swoją najnowszą aplikację mobilną. Projekt ten, jest wynikiem obserwacji trendów rynkowych, które pokazują coraz częstsze korzystanie z tego typu narzędzi, szczególnie przez osoby często podróżujące.

Nowa aplikacja ma na celu ułatwić gościom dokonywanie rezerwacji za pomocą urządzeń mobilnych. Charakteryzuje się intuicyjną nawigacją i jest zintegrowana z sieciowym systemem rezerwacyjnym. Narzędzie zawiera tylko najważniejsze obszary przydatne podczas dokonywania rezerwacji, aby sam proces trwał jak najkrócej. Do systemu aplikacji należą takie zakładki jak: Galeria, Jak dojechać, Kontakt, Znajdź hotel, Opis pokoju.

Mobilna aplikacja Focus Hotels, jest całkowicie bezpłatna. Stworzona została na urządzenia mobilne działające w systemie iOS. Można ją pobrać ze strony www.focushotels.pl bądź też za pomocą platformy App Store.

Dzięki nowej aplikacji, nasi Goście będą mogli dokonywać szybkich rezerwacji we wszystkich hotelach marki Focus Hotels. Obecnie, również podczas podroży, nie będą mieli problemu z bezpiecznym wyborem optymalnej oferty i rodzaju pokoju z gwarancją najlepszej ceny. Wierzymy, że projekt ten, spodoba się naszym Klientom i będzie dla nich użyteczny– mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu Focus Hotels.