„Twój codzienny rytuał piękna” to wyjątkowe spotkanie, podczas którego goście Hotelu**** Medical SPA Malinowy Dwór zostaną wprowadzeni w tajniki cudownego działania wody kolagenowej. Ten pierwszy w Polsce eliksir młodości zdobywa serca wszystkich kobiet, które chcą w naturalny sposób zachować piękno swojego ciała. Warsztaty odbędą się w sobotę, 25 stycznia, o godzinie 16.00. Wstęp dla Gości Malinowego Dworu jest bezpłatny.

Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór wraz z przedstawicielami marki Voda Collagen zaprasza swoich gości na wyjątkowe spotkanie „Twój codzienny rytuał piękna”. Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko skosztują wody kolagenowej, ale także zostaną zapoznani z jej pozytywnym wpływem na skórę oraz prawidłowym sposobem suplementowania. Specjaliści z Malinowego Dworu zaprezentują dodatkowo zabiegi, które znakomicie uzupełniają działanie kolagenu. To doskonała okazja, aby na własnej skórze poznać naturalną moc wody kolagenowej.

Kolagen, dzięki swojej niesamowitej zdolności utrzymywania wody, wpływa na elastyczność skóry. Niestety wraz z wiekiem jego degradacja w naszym organizmie staje się na tyle silna, że naturalna biosynteza jest niewystarczająca. Skutkiem tego niedoboru jest powstawanie zmarszczek oraz cellulitu. Kuracja z wykorzystaniem wody kolagenowej pomaga zachować piękno, hamując nieubłagane procesy starzenia. Umożliwia poprawę kondycji skóry już po 4 tygodniach stosowania.

Więcej dobroczynnych właściwości wody kolagenowej zaprezentowanych zostanie na spotkaniu, które odbędzie się w sobotę, 25 stycznia, w Hotelu**** Medical SPA Malinowy Dwór w Świeradowie-Zdrój.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor